Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kryptonim_Janusz: co? Normalnie poznawałem przez internet np. na forach o prozie, poezji bo tym się zajmowałem. Później jechałem normalnie na spotkanie a to np. z Niemką, Ukrainką, Azjatka czy to w Polsce bo studiowały tu czy w sąsiednim kraju zamieszkały l, z niektórymi dłuższe związki z innymi normalne spotkania, znajomosci. Nie rozumiem co w tym dziwnego. Już dawałem w temacie fotkę rodzinna teraz najlepiej aby galerie byłych dał? Spadaj na tag
  • Odpowiedz
@Kasahara:
1. Czy były etapy, że omal nie strawiłeś własnego żołądka z głodu, aby do tego dojść? Nie koniecznie mam na myśli etapy, gdzie się docinałeś do sesji zdjęciowych, a raczej te w których schodziłeś do przeciętnej wagi i % bf
2. Da się odchudzić bez głodu? Był czas, że ćwiczyłam i miałam dietę - stała rozpiska kcal i dań. Na początku nie dojadałam, nie byłam w stanie tej porcji przyjąć
  • Odpowiedz
@ponczek721: ogólnie na pewnym etapie głodu nie da się unikać. U mnie jak zaczyna się pojawiać krata na brzuchu to zaczynam spać tylko 3-4 godziny zamiast 6-8 i jestem głodny większość dnia tak, ze przeszkadza to w funkcjonowaniu. ale poza tym etapem jest znośnie lekki głodzik, który nie zaburza funkcjonowanie
  • Odpowiedz
@woda48: niczym nie leczyłem, zaczeło się polepszać po 23 roku życia i pojawiać się jedynie okresowo, aż do momentu, gdy od kilku lat całkowicie przeszło. Wiesz zaznaczam, że teraz mam 33-34 lat temu, te 10 lat temu czy 20 były inne czasy z lekarzami, właściwie tylko NFZ, dodatkowo mała miejscowść, wieć się zwijałem z bólu, lekarz popatrzył - hehe Pan tak ma i musi z tym żyć, dowidzenia :)
  • Odpowiedz