Wpis z mikrobloga

Saper nie myli się raz. Myli się dwa razy. Pierwszy raz gdy zostaje saperem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Scot: saper myli się dwa razy. Pierwszy raz wybierając zawód, a drugi raz wybierając żonę. A przynajmniej tak lubił mawiać mój znajomy saper. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedziesz na małą, wiejską stacje LPG


@absoladoo: Małe wiejskie stacje LPG ostatnio jakby w odwrocie. Albo zniknęły całkiem z krajobrazu albo przeistoczyły sie bardziej w "sieciówki". W sumie to takiej małej stacji co by tylko gaz sprzedawała to nie kojarzę żadnej u siebie w okolicy a mieszkam na wsi. NIe bardzo pamiętam też żebym widział taka działającą gdzieś przy którejś z tras którymi regularnie jeżdżę. Chyba wyginęły wszyskie ¯\_(ツ)_/¯
@Fejteu: ja tak nabijam kartusze turystyczne od 10 lat, koszt kartusza w sklepie 24zl koszt napełnienia 2zl XD
Co prawda raz nie odkręciłem węża i #!$%@?ła mi cała 11kg butla (zawór zamarzł prawie od razu) XD ale najważniejsze to nie jarać i nie robić tego przy ogniu i wszystko będzie git, no i robię to na wadze żeby wiedzieć ile gazu wlałem i odpowietrzam