Wpis z mikrobloga

@DoDoLot: ja natomiast zauważyłem ciekawą zależność. W galeriach handlowych częściej widzę pary, gdzie kobieta jest bardziej atrakcyjna od swojego partnera. Natomiast poza galeriami handlowymi (np. na ulicy, na rynku) częściej widzę pary, gdzie to facet jest atrakcyjniejszy od swojej partnerki.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Pęknie gdy osiągniemy odpowiednio wysoki poziom rozwoju technicznego, czy to pozwalający na reprodukcję bez fizycznego udziału kobiet, czy to pozwalający na przeniesienie umysłu do rzeczywistości wirtualnej itp.
Obawiam się jednak że nie stanie się to w przeciągu najbliższych 100 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
W galeriach handlowych częściej widzę pary, gdzie kobieta jest bardziej atrakcyjna od swojego partnera. Natomiast poza galeriami handlowymi (np. na ulicy, na rynku) częściej widzę pary, gdzie to facet jest atrakcyjniejszy od swojej partnerki.


@trevoz: już kiedyś czytałem taką teorię na wykopie, imho to przypadek a nie jakaś reguła. Regułą jest to, że aktualnie kolesie znacznie przewyższają swoje partnerki w skali atrakcyjności. Przypadki, gdzie to kobieta jest atrakcyjniejsza od faceta
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Wystarczy zobaczyć programy takie jak "Love Island" czy "Hotel Paradise". Ci wszyscy goście którzy tam występują to same 10/10, wszyscy wysportowani, sylwetka zbudowana latami pracy na siłowni, kaloryfery na brzuchu, widać że musieli dużo pracy włożyć by tak wyglądać, natomiast dziewczyny to przeciętne Julki których podobnych pełno się kręci na mieście i wystarczy że są chude oraz z twarzy 5-7/10 ¯\(ツ)_/¯
Generalnie faceci którzy są w tych programach,
  • Odpowiedz
@DoDoLot: zapraszam do mnie po wczorajszy wpis- zauważyłem to samo. Stado ogrów z Władcy Pierscieni a obok normalnie wygladajace chłopy. Laski jak krasnale z podwójnymi brodami, karyńskie mordy z toną tapety albo z miernie wygladajacym ciałem (krzywa dupa, odstajacy niezadbany brzuch). Taki potworek szuka kilka poziomow wyzej a chłop bierze to na co dostanie dostęp czyli klasyka #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Nooleus: Hipergamia nie ma granic. Nie ma czegoś takiego jak wymarcie śmieciowych genów - bo ZAWSZE będzie 20% najprzystojniejszych i 20% najbrzydszych i ZAWSZE kobiety będą chciały najprzystojniejszych, a nie będą chciały najbrzydszych.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: #!$%@? mój brat już drugą taką lochę sobie znalazł. Nie dość że gruba, to jeszcze karyńsko, a brat niby niegłupi człowiek. Brat jest obiektywnie bardzo atrakcyjny, wysoki i umiesniony. No kuriozum. Nie #!$%@? się generalnie w cudze życia, ale kurde, co można widzieć w takich szlaufach, które jeszcze do tego ważą z tonę xD
  • Odpowiedz