Wpis z mikrobloga

@Shin-chan no i co, zaszczepią, a deltę i tak złapiesz po szczepieniu ¯_(ツ)_/¯ jestem zaszczepiony, choć czułem się przymuszony społecznie, no ale niech będzie - dla dobra ogółu, w końcu jestem pikselem. Tylko co z tego, jak wirus zmutował i już ma w dupie tą szczepionkę? Coś poszło nie tak :) Ale w tym przypadku wszelkie paszporty covidowe mają taki sobie sens.
Kolego, to wniosek jest taki że osoby zaszczepione mogą w jeszcze łatwiejszy sposób, bo bezobjawowo, zarażać innych, nawet o tym nie wiedząc.


@gridstream: jak mogą zarażać, jak każdy, kto nie siedział cały rok w piwnicy już dawno tego śmiesznego wiruska przechorował, z czego 95% bezobjawowo.
Zarażać w tej chwili może tylko taki co siedział w piwnicy innego co też siedział w piwnicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@macan: 1. Nikt nie mówił, że dzięki szczepieniom nie będzie się chorowało. 2. Nawet, jeśli złapiesz zmutowanego wirusa, będziesz chorował o wiele słabiej (jeśli w ogóle) od osób niezaszczepionych.


Każdą chorobę możesz złapać będąc przeciwko niej zaszczepionym. Nie implikuje to, że szczepienia nie mają sensu.

@SirPsychoSexy: jak to nikt nie mówił? Przecież miła być powrót do normalności? XDDDD

Najpierw ochrona przed chorobą, później mieliście narrację, że ok zachorujesz, ale nie
@SirPsychoSexy: A skoro już nie ma złudzeń, że szczepionka działa dłużej niż kilka miesięcy, to co? Kolejne dawki to brak chętnych. Zostaje przymus, a i tak jakoś zniesienia cyrku z zamykaniem gospodarki nie widać na horyzoncie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@macan: przecież to gotowanie żaby. Teraz już są paszporty i co pół roku będzie przymus wbijać nowe dawki aby rzekomo zaktualizować bazę wirusów.

Starczy sobie odpowiedzieć uczciwie: czy paszporty są konieczne aby zakończyć pandemię, czy też trwająca pandemia jest konieczna aby wprowadzić paszporty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na roadmapie globalistów wprowadzenie międzynarodowych certyfikatów szczepionkowych było jeszcze przed pandemią, także "z nieba im spadł" ten wirus aby plan