Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu podjąłem ostatnią próbę wyjścia z przegrywu. Nie wiedziałem jeszcze wtedy czym jest #blackpill ani #redpill. Nie znałem też słowa hipergamia. Żyłem w bluepillowym matrixie. Znam się na wielu rzeczach, ale o kobietach miałem akurat niewielkie pojęcie. Założyłem konto na Tinderze, zebrałem swoje najlepsze zdjęcia. Nad opisem myślałem cały dzień. Zainwestowałem w czarną subskrypcję i dodatkowe usługi, aby nie przeżyć frustracji (męska frustracja to największe źródło dochodów Tindera).

Z przegrywu co prawda nie wyszedłem, ale dowiedziałem się czegoś ciekawego.

Pewnego dnia mój profil polubiła czerwonowłosa dziewczyna w okularach - w typie kujonki. Z opisu wynikało, że była to typowa lewicowa Julka i feministka. Czyli idealnie w moim typie. Bo od liceum miałem takie poglądy. Czasem jest tak, ze przeglądamy Tindera i pojawia się ten jeden profil, co do którego mamy nadzieję, ze nas z nim #!$%@?. I to był właśnie ten profil. Profil dnia, a nawet tygodnia. Zaczynamy rozmowę. Co prawda wygląd mam taki maks 4/10 (ale że coś tam fotografuję to potrafię się sfotografować tak aby sprawiać wrażenie 5/10), ale w rozmowach pisemnych jestem naprawdę niezły. Musicie mi uwierzyć, że dobrze zacząłem rozmowę. I wiecie co mi odpisała?

Oznajmiła mi po prostu, że NIENAWIDZI MĘŻCZYZN. Zdążyła jeszcze jakoś rozwinąć tą myśl (ale nie pamiętam jak), po czym skasowała parę. Byłem w lekkim szoku. Przecież nic nie zrobiłem. O co chodzi? Jestem niewinny!

Mniej więcej w tym samym czasie zmatchowało mnie z taką szarą myszką - powiedzmy, ze obiektywnie 3/10, a w porywach 4/10, ale akurat takim 4/10 który mieści się w moim typie (bo nie każda kobieta 4/10 jest w moim typie, podobnie jak nie będzie w moim typie każda kobieta 8/10). Zacząłem rozmowę, a ona odpisała tj. przywitała się. Wymieniliśmy kilka zdań. Zapowiadało się bardzo pozytywnie. Na podstawie zdjęcia i rozmowy wykreowałem sobie jej wyidealizowany obraz - wrażliwej, uczuciowej, empatycznej. Jak to na bluepillu bywa. I wtedy nastąpiła przerwa, bo nic nie napisałem przez kilka dni (i ona także milczała). Przyznam, ze po prostu wkręciłem się w inną rozmowę i nie miałem siły, ani czasu na drugą. Zawsze skupiam się na jednej konwersacji. Po kilku dniach wróciłem do tego matcha, który wcześniej był dla mnie po prostu mniej priorytetowy. Wytłumaczyłem swoją nieobecność tym, ze nie wchodziłem na Tindera, bo praca. To co się stało później było dla mnie najdziwniejszym doświadczeniem w kontaktach z kobietami. Kompletny szok. Ton jej wypowiedzi się całkowicie zmienił i zaczęła mi pisać, ze my mężczyźni jesteśmy beznadziejni, że nie ma z nas żadnego pożytku, że #!$%@? ją na Tinderze z samymi frajerami, ze pewnie jestem kolejnym gołodupcem i nieudacznikiem (widocznie żaden CHAD nie był zainteresowany kobietą 3/10). Już wiedziałem, ze to over i że to nie jest odpowiednia kobieta dla mnie. Ale tyle zapłaciłem za tą subskrypcję, że pomyślałem że powinienem coś z niej mieć. W sumie lubię inby i flejmy - to moje hobby. I w konsekwencji dałem się porwać konwersacji. Napisałem do typiary, że zajmuje się tym i tym, zarabiam tyle i tyle, mam własne mieszkanie i jeżdżę takim, a takim autem. I zapytałem: "A Ty? Ile zarabiasz? 2000 zł netto? Co niby osiągnęłaś w swoim życiu?" Wtedy to się dopiero zaczęło. Myślałem, że jej dupa pęknie. To był moment, w którym puściły mi już wszystkie hamulce i wykpiłem ją totalnie z pełną kulturą, a ona się tam bezradnie miotała bluzgając na mnie. W końcu ją skasowałem i zgłosiłem jej konto za bluzgi. Mam nadzieję, że ją zbanowali i już nie skrzywdzi żadnego anonka.

Była to dla mnie taka trauma, ze na Tindera nie wróciłem do dziś, mimo że subskrypcję wykupiłem na cały rok (bo taniej i była promocja).

Żałowałem tylko, ze nie zrobiłem screenów. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałem, że mógłbym je kiedyś wrzucić po anonimizacji na Wypok.

To były tylko dwa przypadki na wiele rozmów z kobietami, które przeprowadziłem przez Internet w życiu. Można powiedzieć, ze wyjątki od reguły. Jednak dały mi do myślenia. Zacząłem się zastanawiać co w ogóle siedzi w głowie kobiet. Jaka jest logika ich myślenia. Przecież w alternatywnym scenariuszu rozmowa z tą szarą myszką mogła się potoczyć normalnie i coś mogłoby z tego wyniknąć. Przeraża mnie, ze mógłbym być z taką osobą, która udaje kogoś innego.

Dzisiaj chyba ponownie założę konto.

W ogóle zabawne jest to, ze kobiety mogą sobie oświadczać, ze nienawidzą mężczyzn, że mężczyźni są tacy i owacy, mogą dyskryminować facetów z tytułu wzrostu czy jakiejkolwiek innej cechy. I to wszystko jest akceptowalne i nie budzi kontrowersji. Kobietom wolno. Jednak jeśli facet powie cokolwiek negatywnego o jakiejś kobiecie albo o naturze kobiet to od razu zyskuje łatkę szowinistycznego mizogina i incela.

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #anonimowemirkowyznania #blackpill #redpill #samotnosc #p0lka #randkujzwykopem
  • 38
Od kiedy? Nie, i mizoginia, i mizoandria to chore podejścia.


@choochoomotherfucker:

Odkąd żyje.

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/200919923-Francja-Burza-wokol-ksiazki-Mezczyzni-nienawidze-ich-i-wyczerpany-naklad.html

Tak wygląda rzeczywistość. Od faceta, który skrytykował hejt wobec mężczyzn, odcięło się jego własne ministerstwo - uwaga, uwaga - ds. równości płci :D Gdyby ktoś napisał taką samą książkę, ale zamiast słowa "mężczyzni" byłoby "kobiety" zostałby "scancelowany", a zapewne i postawiony przed sądem za sianie nienawiści. A ministerstwo ds. równości płci stałoby na czele krucjaty przeciwko autorowi.
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Radykalnie socjalistyczne i liberalne w sferze obyczajowej. Komunizm to tylko etykieta nadana sobie przez socjalistów popierających ZSRR w latach 20' i 30', aby odróżnić się od pozostałych socjalistów, którzy nie chodzili na pasku Stalina. W zasadzie z lewicowych poglądów pozostał mi już tylko antyrasizm (ale nie w tym absurdalnym lewicowym wydaniu polegającym np. na leżeniu plackiem na chodniku czy klękaniu przed meczami) i prawa zwierząt.
@Blackmore:
OPie.... morda 5/10 w porywach i Ty startujesz do lewaczek? Strata czasu, pieniedzy i zdrowia psychicznego.

Z racji genetyki Twojej postaci juz na wejsciu grasz na poziomie ''hard''. No to zeby bylo ciekawiej logujesz sie tylko na serwerach znanych z cheatow, lagow i frajerskich team killowych akcji.

Od lewaczek, zwlaszcza polskich Z DALA. Tego odklejenia nie ogarniesz.

Take my chadlite advice.
No to zeby bylo ciekawiej logujesz sie tylko na serwerach znanych z cheatow, lagow i frajerskich team killowych akcji.


@Makak87: Co przez to rozumiesz? Chodzi o wybór apki? Czym są cheaty, lagi i teamkillowe akcje w tym kontekście? Jaką strategię powinienem według Ciebie przyjąć?
@Blackmore:
Omijaj alternywki i lewaczki. Poglady polityczne kazdy jakies ma. Ale jak ktos je manifestuje na dejtingach, to wiedz ze cos jest na rzeczy i bedzie z tego klopot.

I nie o wybor apki tu chodzi. Gdzie nie pojdziesz ten sam cyrk. Uderzasz w potencjalnie problematyczny target.
Nie przypominam sobie, aby jakikolwiek mężczyzna się w taki sposób kiedykolwiek wypowiedział o kobietach. Żaden nawet nie zbliżył się do tego.


@Blackmore: Przecież podobne słowa o kobietach padają codziennie na wykopie i jakoś wszyscy mają to gdzieś. No ale w sumie nie można się spodziewać obiektywnego spojrzenia po kimś, kto pisze, że "kobiety to ludzie premium" xD
@Makak87: Jak zrobię sobie przeszczep włosów, zniweluje zakola i moja morda poszybuje o 1-2 oczka do góry to będę miał jakieś szanse u lewicowych Julek? :D Fryzjerka mnie w sumie namawia, co u niej jestem. I dziwi się, ze jeszcze nie zrobiłem. Może to pora na odważne decyzje.
@Blackmore: Nie jestem stricte prawicowy, nie przywiązują zbyt wielkiej uwagi do łatek. Mógłbym określić swój pogląd jako technologiczny materializm. Uważam że większość zachowań społecznych jest motywowana warunkami ekonomicznymi. Te natomiast są określane przez obecny stan technologiczny.

Od kiedy?


@choochoomotherfucker: Od zawsze. Ledwie kilka dni temu posłanka na sejm, europosłanka i profesor Joanna Senyszyn powiedziała, że mężczyźni popełniają dziś częściej samobójstwa, bo są 'słabi'. Mamy w Polsce największą na świecie(!) dysproporcję
@Blackmore: co do kobiet i poglądów, to kiedy jeszcze byłem 'chadem' i interesowały mnie relacje z kobietami 3/4 moich partnerek była w taki czy inny sposób lewicowa (wielkomiejski standard), zdarzały się też dość hardkorowe feministki. Miałem wyraźnie różne od nich poglądy i przenigdy nie miałem przez to żadnych problemów w związkach z nimi. Wręcz odwrotnie, po jakimś czasie to one 'nasiąkały' moimi poglądami, a chyba najgorszym możliwym związkowym grzechem byłoby im
Pobierz amantadeusz - @Blackmore: co do kobiet i poglądów, to kiedy jeszcze byłem 'chadem' i ...
źródło: comment_1628430102lMlvVbiyuWzDB4O57CCmVF.jpg
cd:

Piszę to wszystko niejako z doświadczenia. Większość dziewczyn, z którymi byłem to takie właśnie wielkomiejskie lewaczki. Jeszcze na długo przed Julkami czy BLM, kiedy modne były inne rzeczy. Zawsze zastanawiało mnie jak to jest, że mogą one zmieniać poglądy w kilka tygodni i pomimo całej tej ideologicznej szopki moje (przeważnie mocno przeciwne) poglądy zupełnie im nie przeszkadzały.

Potrafiłem dla beki mówić, że jestem cybernazistą i w sumie... nie spotkałem się z
@amantadeusz:

Bardzo trafne spostrzeżenie.Feminizm i cała ideologia lewicowa kojarzy się z ogromnym bogactwem świata zachodniego i kobiety ciągnące za siła bezmyślnie bronią tego świata a wszelką negacja projekcji w ich główkach kończy się agresja.Tu fragment rozmowy z feministką z Grecji,było więcej kwiatków ale nie chcę nikomu psuć nerwów.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz J.....t - @amantadeusz: 

Bardzo trafne spostrzeżenie.Feminizm i cała ideologia lew...
źródło: comment_1628444167JbMtNwCFRRbVi71ZZBoAjy.jpg
@Blackmore: No proszę jednak rasowy przegryw, już coś o kukoldach napisałeś. Wy i te wasze urojenia, wszędzie widzicie Julki, Oskarki, Kukoldy, Białorycerzy... zapomniałem o czymś? A tak, marzy wam się czarna knaga, wiecznie o tym piszecie na tym tagu, normalnie obsesja na punkcie Chadów i ich fiutów. Przyznaj się, że jesteś spierdoxem i to twoja głowa jest problemem zamiast wymyślać jakieś śmieszne powody jak płaska ziemia i reptiliańskie spiski.
@Blackmore: Nie będziesz miał szans, bo nawet z najlepsza mordą nie zakryjesz swoje spierdoxu, a dopóki siedzisz na tym tagu i wierzysz w przegrywowe toerie, to zawsze będzie sam, a wszyscy będą się z Ciebie śmiać. Jak chcesz plusów to się w to baw, a jak chcesz dziewczynę, to się ogarnij i przestań wierzyć w jakieś kolorowe pigułki, wyjdź do ludzi i zobacz na czym polegają relacje międzyludzkie. Z tego tagu
@amantadeusz:

Mogę Ci tylko przyznać rację bo miałem związek z konserwatywna dziewczyna (cudowna osoba by the way,żałuję że się to rozleciało) i w łóżku było bardziej uczuciowo i bez jakiś wyuzdanych rzeczy.
Ta Greczynka ,zapomniałem dodać,dużo tatuaży i kolczyków a Instagram pełen seksi fotek,także to rzeczywiście chyba ta z tych co piszesz( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jest to rzecz która najbardziej mnie przeraża w relacjach damsko-meskich,ta obłuda ze