Wpis z mikrobloga

@FeyNiX: Cała masa wykopu się tak goli, praktycznie codziennie są na ten temat pytania. Ja tak golę się z 7-8 lat i polecam. Kupuj i się nie zastanawiaj. Jedno ostrze które goli ciężarem jest lepsze niż 5 gdzie używasz siły i tylko podrażniasz skórę. + tak się nie zapycha. Jeszcze mydełko i pędzel i elegancko.
@FeyNiX: Kiedyś myślałem że nimi się łatwiej zaciąć, ale od lat się goliłem takimi kilka miesięcy temu pobróbowałem sobie znowu jednorazówki i też się zacinałem więc lepiej na żyletki bo one same są dużo tańsze.


@Hereticsheresy: Właśnie miałem takie rozkminy ze potne sobie twarz :D
@FeyNiX: mi lepiej się goli żyletkami, wieloostrzówki mnie drapią i szarpią, maszynki na żyletki, o ile mają dobrą żyletkę, idą płynniej


@ranunculus: Właśnie z tego powodu zacząłem myśleć o zmianie
@FeyNiX: Właśnie ludzie mają takie podejście. Żyletką się zatne a 5 ostrzami nie. Bo żyletka większa (mimo, że 9/10 blaszki jest ukryte). Właśnie im więcej ostrzy tym większe szanse, że któreś będzie tępe i do kosza. :P
@FeyNiX: Gitówa! Jakie żyletki i maszynka? Żyletki różnie działają w różnych maszynkach, i na różnym zaroście. Najlepiej jakiś zestaw testowy zamów (po 5 żyletek kilku producentów). Sam polecam Astry w zielonych kartonikach, chyba najbardziej uniwersalne i nikt na nie nigdy nie narzekał.
@FeyNiX: 5 w paczce starczy na długo, chyba ze masz zarost typu armen skrzyżowany z turkiem o ruskiej karnacji gęby, to inna sprawa xd


@mit-nick: Coś na ten wzór, pracuje 4 dni w tygodniu to tez codziennie rano muszę się golić a później co dwa dni bo po trzech dniach to już włosy tak twarde ze elektryczna maszynka ciężko by było.


@FeyNiX: Gitówa! Jakie żyletki i maszynka? Żyletki różnie
@FeyNiX: A jak kupisz 100 #!$%@? żyletek? Mi pasują Bic, Wilkinsony wg mnie słabe.


@321321: Jakoś drogie nie są a przydadzą się do czego innego. Ojciec ostatnio dużo remontuje e domu to można dokupić odpowiednia rączkę i używać jako czegoś do skrobania albo zamiast noża (tego co się łamie).

@321321: Wilkinsonowskie żyletki mają w internetach jedne z najgorszych opinii.

Po Bicu w polskim internecie ludzie jeżdżą jak po maśle