Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frex: a masz jakieś dane które potwierdzą to, że lockdown nie powstrzymał rozprzestrzeniania się wirusa? Bo rozumiem, że masz dowody. Lockdown był uciążliwy. Maseczki, dezynfekcja i cała reszta już mi nie przeszkadzała.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@frex: But even with the many commonalities between the two states, experts warned against drawing firm conclusions at this point. Any parallel must come with the major caveat that South Dakota tests for the virus far less than North Dakota (North Dakota has consistently ranked in the top three states nationally in per capita testing, while South Dakota currently falls in the bottom 10), at levels so starkly different that Grace
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Maffiozzo97: nie nosiłem maseczek wcześniej bo nie było to obowiązkiem. Wiem, że w krajach gęsto zaludnionych widok ludzi z maseczką jest normalny. Przez lockdown musiałem się przebranżowić i porzucić gastronomię w której pracowałem 15 lat, obecnie zajmuję się czymś zupełnie innym i muszę przyznać, że chwalę sobie ten stan. Pozostawiam u siebie nawyk dezynfekcji rąk, maseczki raczej nie będę nosił jeśli nie będzie takiego obowiązku. Po za tym jestem osobą społeczną
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mikigal: czyli rządy świadomie zaorały światową gospodarkę? Rozumiem, że zaniżanie PKB jest im na rękę i kolejne kryzysy gospodarcze również. Każdy hodowca bydła ma taki cel by co jakiś czas zarazić swoją trzodę i zachwiać swoim budżetem, tak?
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Mówisz, że musiałeś porzucić gastronomię i pójść do innej pracy, aby przeżyć.

To powiedz, jaki sens ma lockdown, jak ludzie, którzy tracą pracę przez lockdown muszą iść do innej? A do zakażeń właśnie dochodzi głównie w miejscach pracy...

Co do maseczek... no właśnie, sam z siebie byś nie założył. Potrzebujesz do tego obowiązku prawnego.