Wpis z mikrobloga

fakty naukowe nie podchodą pod rozważania o moralności, którą każdy z nas ma inną


@Sandrinia: Ale ja nigdzie nie napisałem że podchodzą. Mówiłem o faktach naukowych, nigdzie nie wspominałem o żadnej moralności. Aborcja na zyczenie to morderstwo - to fakt naukowy, bez względu na twoją moralność.

Co do "zdrowej w pełni wykształconej osoby, TO ROZUMIEM ŻE NOWORODKI TEŻ MOŻNA ZABIJAĆ? W końcu noworodki też nie są w pełni wykształcone, w
  • Odpowiedz
@Back_Space: Przestań mnie wołać do tych swoich bzdur bo polecisz na czarno. Powtarzasz w kółko androny jakoby aborcja byłaby morderstwem, więc jeśli tak jest i jest to fakty naukowy(XD) to powiedz mi proszę dlaczego jest ona w pełni legalna w tak wielu krajach w których morderstwo jest nielegalne(a jest nielegalne w absolutnie każdym kraju na świecie)?
  • Odpowiedz
Znowu powtarzasz te same androny, płód nie jest żadnym człowiekiem, a aborcja to nie morderstwo. To już nie czasy Goebbelsa i powtarzania 100 razy kłamstwa by stało się prawdą


@Zgrywajac_twardziela: Sama się mieszasz w tych swoich wysrywach. Raz mi zarzucasz że pisze że jest człowiekiem, raz że piszę że jest życiem xD zupełnie jakby nie mógł być ZARÓWNO człowiekiem JAK I życiem xD

Nie, plemnik nie jest życiem człowieka zgodnie
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Przestań mnie wołać do tych swoich bzdur bo polecisz na czarno. Powtarzasz w kółko androny jakoby aborcja nie była morderstwem, więc jeśli tak jest i jest to fakty naukowy(XD) nie powiem ci dlaczego jest legalna, bo nie ja o tym decydowałem. Ja nie poruszam prawa w tym wątku, tylko naukę.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: nie, stwierdzenie co jest morderstwem a co nie, jest kwestią naukową typie. Zabicie kogoś w obronie własnej to nie morderstwo i dlatego aborcja w przypadku zagrożenia życia matki to też nie morderstwo. Morderstwo to odebranie komuś zycia NA ŻYCZENIE.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Poczytaj o znaczeniu słów których używasz, bo najwyraźniej ich nie znasz, nie będę więcej z tobą dyskutował bo to jak dyskujsa z Kaczyńskim który mówi że białe jest czarne, a czarne jest białe.

Także skończ się błaźnić, klaunie. Aborcja na życzenie to morderstwo, a aborcjonistki to takie same osoby jak matka małej Madzi z Sosnowca. Fakt, nie opinia.
  • Odpowiedz