Wpis z mikrobloga

@Czarny_Klakier: każdy ma inną moralność, ja tylko wyraziłem swoją opinie. Nie uważasz, że unikanie odpowiedzialności za swoje działania jest szkodliwe? Nikogo nie obraziłem, mam tylko inne zdanie na temat aborcji bez powodów medycznych co w tym pustego?
@Waniv:

każdy ma inną moralność, ja tylko wyraziłem swoją opinie. Nie uważasz, że unikanie odpowiedzialności za swoje działania jest szkodliwe? Nikogo nie obraziłem, mam tylko inne zdanie na temat aborcji bez powodów medycznych co w tym pustego?

Brzmisz jak troll i bajciarz, ale mimo wszystko pozwolę sobie zapytać, jakie to branie odpowiedzialności za swoje działania jak dzieciar jest z wpadki? W myśl tej zasady, jeśli ktoś dostanie nowotworu od palenia papierosów
@Zgrywajac_twardziela: serio porownujesz dziecko do raka? Chcesz miec pewnosc ze nie bedziesz mial dziecka to nie uprawiaj sexu. Mozesz stosowac prezerwatywy itp. ale to zawsze jest szansa, że jednak dziecko sie pojawi. Skoro jestes na tyle dorosly zeby wspolzyc z inna osobą to bądź na tyle dorosly zeby wziac odpowiedzialnosc za dziecko, które może się pojawić.
@Waniv:

serio porownujesz dziecko do raka?

Porównuję płód do raka, i jedno i drugie pasożytuje na organizmie kobiety, i jedno i drugie można łatwo wyciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możecie sobie do woli powtarzać bzdury jakoby płód był dzieckiem, jednakowoż czasy Goebbelsa mamy już dawno za sobą i kłamstwo powtórzone 100 razy nie stanie się prawdą.

Chcesz miec pewnosc ze nie bedziesz mial dziecka to nie uprawiaj