Wpis z mikrobloga

@decentralizacja: no szkoda, zaoszczędziłaby mi piekła jakie mi urządziła w dzieciństwie tylko za to, że urodziła niechciane dziecko. Ja swojemu niechcianemu dziecku tego oszczędzę. Bo tak się właśnie kończy rodzenie niechcianych dzieci, są bite, poniżane, a nawet mordowane przez własną matkę, która żałuje, że urodziła. Ale dla prolajferów ważne, żeby przeżył płód, który nie czuje bólu aż do 20 tc, a jak się urodzi, to już #!$%@? z nim, nawet
  • Odpowiedz
@Back_Space: serio nie widzisz różnicy między usunięciem płodu, który nie czuje bólu aż do 20 tc, a morderstwem półrocznego, czującego dziecka? Mało tego, Waśniewska zdążyła tą Madzię jeszcze nieźle zmaltretować przed śmiercią, bo gdy próba otrucia i #!$%@?ęcie o podłogę zawiodły, to udusiła ją. Nie widzę tu żadnego powiązania z aborcją.
  • Odpowiedz
@Back_Space:

bait baitem, ale niestety istnieją prawdziwe morderczynie, idące drogą matki małej Madzi z Sosnowca.

Kto wie czy ta cała tragedia w ogóle by miała miejsce gdyby w Polsce był wtedy swobodny dostęp do aborcji. Obecnie nie ma i wśród ludzi biedniejszych poza tym słynnym wieszakiem tylko takie rozwiązania wchodzą w grę ¯\_(ツ)_/¯
Nie żebym bronił Waśniewskiej, bo z pewnością mogła to jakoś inaczej rozwiązać, ale nic dziwnego że kobieta
  • Odpowiedz