Wpis z mikrobloga

Daily przypomnienie, że baby to zwykłe pasożyty żerujące na chłopach. Julka przez ćwierć wieku jest utrzymywana przez rodziców. Później idzie do gównoroboty, a następnie emerytura trwająca ~22 lata.
82 lata życia, z czego:
- przepracowane 35 lat
- 47 lat #!$%@? się XD
W dodatku wiecie jakie różowe mają roboty - siedzą często na recepcji albo robią kawę prezesowi.

A chłop? Pracę zaczyna wcześniej od Julki, bo zamiast studiować gównokierunek z hajsu podatników poszedł do szkoły zawodowej opanować zawód albo na politechnikę. W wieku 20 lat często już chłopy pracują, niektórzy nawet wczęśniej. Następnie 45 lat ciężkiej pracy GENERUJĄCEJ COŚ POŻYTECZNEGO, A NIE W URZĘDZIE. Później 9 lat - i zgon, bo przecież po takim #!$%@? za długo nie pożyjesz.

Czyli mamy:
- 30 lat #!$%@? się (kobiety 47)
- 44 lata pracy!!! (kobiety 35)

I jeszcze. 1/3 tego, co wypracowałeś Ci zabiorą, BO NIE MASZ CIPY, A MUSISZ MIEĆ CIPĘ ŻEBYŚ BYŁ WARTY ŻYCIA!!! POWTARZAM, BABY TO PASOŻYTY!!! A MY MAMY ZA NIE ZDYCHAĆ, MIMO ŻE PRZEZ CAŁE ŻYCIE WIĘKSZOŚĆ Z NICH NIGDY CIĘŻKO NIE PRACOWAŁA, ALBO WRĘCZ WYKONYWAŁA GÓWNOROBOTĘ LUB SZKODZIŁA INNYM BĘDĄ URZĘDNIKIEM!!!

RÓWNOUPRAWENIENIE W #!$%@?, PRAWDZIWE #pieklokobiet #nieczekam107lat

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 30
@Perkotka: Fakty są takie, ze ZUS premiuje kobiety. Facet otrzymuje z systemu ok 33% mniej niż wpłacił, a kobieta ok 33% więcej - z tego tytułu, ze dłużej żyje. Przegrywy statystycznie częściej popełniają samobójstwa i mają słabsze zdrowie (kobiety preferują silnych samców) - stad w ich przypadku ta dysproporcja jest większa. Zwłaszcza, ze brak rodziny powoduje lęk i stres, czasem także prowadzi do nałogów typu narkomania i alkoholizm. A zatem w
@swiety_spokoj: Jak mam byc szczery to wolalbym zarabiac tyle by moja zona nie musiala pracowac tylko zajmowac się domem i dziecmi. Wtedy ja przychodze do domu z pracy gdzie jest wysprzatane, obiad gotowy, dzieci szczesliwe ze spedzily ten czas z matką a potem mamy wszyscy czas dla siebie. Moze brzmie jak spermiarz ale po wielu latach malzenstwa gdzie zona #!$%@? nawet wiecej ode mnie to wolalbym pracowac tylko ja za duzo
Łapanie na dzieci to powszechna praktyka.

@swiety_spokoj: powszechna? To co 10ty przypadek to łapanie na dziecko? Takie rzeczy się zdarzają ale to jest niezwykle rzadkie.

Wymieniłem, napisałem, że też się #!$%@?ą. A straż miejska jest jeszcze większym rakiem od Policji. Może nie mundurówka, ale państwówka. Już lepszy krawężnik na emeryturze niż czynny straznik miejski. Mniejsze straty. Ale jak zwykle Twoja specjalność - czepianie się słówek zamiast logicznego

Nie, nie wymieniłeś. Jeśli
@EastWestEast:

On nie napisał, że chorują z powodu prania chemicznego, tylko że z powodu (zbyt) rzadkiego prania chemicznego.

Ale to jest zwyczajnie nieprawda.

Z tymi alimentami na nieswoje dzieci to jest dokładnie tak jak on pisze

Tzn, ze zdarzył się jeden czy drugi przypadek? Nie jest to żadna reguła ani plaga zjawisk tylko pojedyncze zjawiska. No i to, ze sad po zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami tak stwierdził to jest smutne?