Wpis z mikrobloga

Daily przypomnienie, że baby to zwykłe pasożyty żerujące na chłopach. Julka przez ćwierć wieku jest utrzymywana przez rodziców. Później idzie do gównoroboty, a następnie emerytura trwająca ~22 lata.
82 lata życia, z czego:
- przepracowane 35 lat
- 47 lat #!$%@? się XD
W dodatku wiecie jakie różowe mają roboty - siedzą często na recepcji albo robią kawę prezesowi.

A chłop? Pracę zaczyna wcześniej od Julki, bo zamiast studiować gównokierunek z hajsu podatników poszedł do szkoły zawodowej opanować zawód albo na politechnikę. W wieku 20 lat często już chłopy pracują, niektórzy nawet wczęśniej. Następnie 45 lat ciężkiej pracy GENERUJĄCEJ COŚ POŻYTECZNEGO, A NIE W URZĘDZIE. Później 9 lat - i zgon, bo przecież po takim #!$%@? za długo nie pożyjesz.

Czyli mamy:
- 30 lat #!$%@? się (kobiety 47)
- 44 lata pracy!!! (kobiety 35)

I jeszcze. 1/3 tego, co wypracowałeś Ci zabiorą, BO NIE MASZ CIPY, A MUSISZ MIEĆ CIPĘ ŻEBYŚ BYŁ WARTY ŻYCIA!!! POWTARZAM, BABY TO PASOŻYTY!!! A MY MAMY ZA NIE ZDYCHAĆ, MIMO ŻE PRZEZ CAŁE ŻYCIE WIĘKSZOŚĆ Z NICH NIGDY CIĘŻKO NIE PRACOWAŁA, ALBO WRĘCZ WYKONYWAŁA GÓWNOROBOTĘ LUB SZKODZIŁA INNYM BĘDĄ URZĘDNIKIEM!!!

RÓWNOUPRAWENIENIE W #!$%@?, PRAWDZIWE #pieklokobiet #nieczekam107lat

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 30
  • Odpowiedz
Później idzie do gównoroboty, a następnie emerytura trwająca ~22 lata.

82 lata życia, z czego:

- przepracowane 35 lat

- 47 lat #!$%@? się XD


@swiety_spokoj: po pierwsze, gdy kobieta urodzi to musi opiekować się dzieckiem. Rozumiem, ze mundurówki, które w 99% dotyczą facetów to już nie jest #!$%@? się, gdy jeszcze niedawno możliwe było przejście na emeryturę w wieku 35 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nauka
  • Odpowiedz
po pierwsze, gdy kobieta urodzi to musi opiekować się dzieckiem.


@qwe_: dzietność 1,5. Argument inwalida.

Rozumiem, ze mundurówki, które w 99% dotyczą facetów to już nie jest #!$%@? się


Jest. Policjanci to żałosna instytucja, nie mówiąc o straży miejskiej. Strażacy też wcale święci nie są, oni na służbie śpią, grają w siatkówkę i robią grilla. Wiem, bo mam kolegów strażaków.

Nauka w szkole, na studiach to okres, który zaliczasz do #!$%@?
  • Odpowiedz
@qwe_: Z tą mundurówką to mi przypomniałeś rozmowę jaką niedawno miałem z przypadkowo spotkanym gościem, okazało się, że żołnierz zawodowy. I jak chłop z chłopem pogadaliśmy chwilę, spytał mnie, co jest najtrudniejszego w mojej pracy. Powiedziałem mu, a potem spytałem o to samo. Facet od razu na to: kobiety w wojsku. Pytam, co z nimi, a on odpowiada, że nie robią praktycznie nic, a jakakolwiek próba wymagania zrealizowania poleceń służbowych spotyka
  • Odpowiedz
@EastWestEast: to i cała dyskusja powyżej świadczy o tym, że baby dostały palec a są w trakcie #!$%@? całej ręki. To się musi skończyć. DOŚĆ BENEFITÓW ZA CIPĘ I SYSTEMOWEGO ROBIENIA Z CHŁOPÓW WOŁÓW!!! KOBIETY NA TRAKTORY!
  • Odpowiedz
dzietność 1,5. Argument inwalida.


@swiety_spokoj: chyba inwalida rozumienia argumentu. Czy 1.5 = 0? Dzieci się nie rodzą czy co?

Jest. Policjanci to żałosna instytucja, nie mówiąc o straży miejskiej. Strażacy też wcale święci nie są, oni na służbie śpią, grają w siatkówkę i robią grilla. Wiem, bo mam kolegów strażaków.

Policjanci nie są instytucją, ale policja już jest. Język poziom inwalida. I mundurówka tyczy się nie tylko policji, ale również straży
  • Odpowiedz
Policjanci nie są instytucją, ale policja już jest. Język poziom inwalida. I mundurówka tyczy się nie tylko policji, ale również straży pożarnej czy wojska. Straży miejskiej mundurówka nie dotyczy - to tak gwoli ścisłości, bo nie jest to państwowa instytucja.


@qwe_: ło #!$%@?, i to jest jedyna rzecz do której mogłeś się przyczepić? XD Przecież sam pisałem o straży pożarnej. Nie mogłeś się odnieść merytorycznie, musiałeś się #!$%@?ć językowo, bo argumentów
  • Odpowiedz
nie, to nie jest #!$%@? się


@NaczelnyMizoginRP: nie, wcale nie jest #!$%@? się, gdy ktoś jest na emeryturze xd
Ty chyba nie rozumiesz co właśnie przeczytales. Zarzucanie kobietom, ze przechodzą na wcześniejsza emeryturę i potem się opierja, ale już opieraniem nie jest okres na emeryturze po 15 latach pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niezła logika.

xD, no straszne zwłaszcza jak odda matce albo jakiejś niańce
  • Odpowiedz
ło #!$%@?, i to jest jedyna rzecz do której mogłeś się przyczepić? XD Przecież sam pisałem o straży pożarnej. Nie mogłeś się odnieść merytorycznie, musiałeś się #!$%@?ć językowo, bo argumentów brak.

@swiety_spokoj: gdybys przeczytał dalej to byś wiedział, ze napisałem, ze mundoworka nie tyczy się straży miejskiej, natomiast dotyczy również strazy pożarnej której nie wymieniles. To jest argument, który w żałosny sposób przemilczales co tylko świadczy o twoim poziomie
  • Odpowiedz
a w przypadku zdrady to i tak będzie musiał się narobić, żeby udowodnić jej zdradę przed sądem i zrobić testy DNA.


@NaczelnyMizoginRP: ale testy DNA są jakimś problemem? W przypadku przegranej to kobieta opłaci wszystkie koszta.
Wrobienie faceta w dziecko oczywiście się zdarza i jestem tego świadom, natomiast jaki masz pomysł aby temu zaradzić? W jaki sposób udowodnisz, ze facet tego dziecka nie chciał?

Ale mozemy iść w druga stronę bo
  • Odpowiedz
Hahaha, tak a facet to nie ma wcale możliwości decydowania o posiadaniu dziecka - jest siła zaciągany do łóżka i gwałcony bez zabezpieczenia. Weź p0laku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qwe_: typów #!$%@? w dzieci jest mnóstwo. Łapanie na dzieci to powszechna praktyka.

natomiast dotyczy również strazy pożarnej której nie wymieniles

Wymieniłem, napisałem, że też się #!$%@?ą. A straż miejska jest jeszcze większym rakiem od Policji. Może nie
  • Odpowiedz
@EastWestEast:

Ostatnio Greczyncze(feministka, pracuje jako wolontariat w Polsce) tłumaczyłem że jej bezpieczeństwo i wszelkie prawa są gwarantowane przez tych złych mężczyzn (w większym stopniu potężna armia USA)którzy ciemiężyli kobiety przez całą historię i że może być feministką w Chinach albo Iranie.
Ona na to że coraz więcej kobiet służy w wojsku...i tak dalej( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ogólnie zauważyłem że tam gdzie pojawiają się kobiety zawody stają się
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Nie zapominajmy, że najpierw kobietę utrzymuje jej mąż, który tyra na wyższą emeryturę i pensję, po czym po jego wcześniejszej śmierci kobieta ma prawo zrezygnować ze swojej żałosnej emeryturki i przejąć jego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@swiety_spokoj: ale nie zapominaj o kulcie #!$%@? w tym #!$%@? kraju. Jakoś w takiej Szwecji ludzie na emeryturze żyją długo i zdrowo, a w tej #!$%@? Polsce już do grobu się kładą. No ale czego to jest wynikiem? A no właśnie tego że Polak #!$%@? całe swoje zasrane życie, a szwed ma #!$%@? bo nie żyje żeby pracować.
  • Odpowiedz