Wpis z mikrobloga

Mirki, zauważyłem dziś delikatnie ledwo widoczne pęknięcie w płytce podłogowej, czym to najlepiej zamaskować? przejechać sylikonem czy może czymś innym? Pęknięcie na tyle delikatne ze można pomylić z włosem, zastanawiam się czy w ogóle warto coś z tym robić i czy może się z tym coś gorszego stać podczas eksploatacji. #remontujzwykopem #remont #stepujacybudowlaniec #budownictwo #budowadomu #dom #mieszkanie
gooway - Mirki, zauważyłem dziś delikatnie ledwo widoczne pęknięcie w płytce podłogow...

źródło: comment_1628213119p5W02WsAaEPs8o5WiAMN1h.jpg

Pobierz
  • 20
Nic nie zrobisz. Żadna fuga tutaj nie pomoże. Jeżeli płytka jest dobrze położna bez odparzenia na dole czy braku kleju to nic się nie stanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: Z doświadczenia Ojca płytkarza, najczęsciej pękają płytki wycięte w litere L. Sam mam w jednym miejscu w mieszkaniu nacięte. Płytki twarde, czyli np. gres nie lubi takich cienkich wycinek w kształcie litery L i woli sie rozdzielić na osobne kawałki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: Trzeba się zastanowić dlaczego ta płytka pękła. Wymiana na nową może nic nie dać bo nowa tez peknie. Są trzy toerie, albo masz podłogę krzywa jak #!$%@?, albo mało kleju ktoś dał pod płytkę i zrobiła się szczelina, albo prze coś od drzwi i mocniejsze zamknięcie drzwi złamało płytkę. Albo wszystko na raz. ¯\_(ツ)_/¯