Wpis z mikrobloga

Nie. Jestem za tym by Discovery zgodnie z prawem prowadziło biznes w Polsce. Nie ma równym i równiejszych


@ediz4: Jest jeden problem KRRiT, dałeś państwu taką "moc" to teraz cierp( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakie interwencje masz na myśli? Wyśmiewanie Biedronia, który na Białorusi działał wielokrotnie jako członek zespołu w PE czy może brednie Wilka i Korwina o Łukaszence? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gromota: Jeżeli nie wiesz jakie i w jaki sposób współdziała Konfederacja z Polonią na wschodzie (nie tylko Białorusi) to znaczy, że masz niewielką wiedzę polityczną. Niestety przekaz massmediów o takich rzeczach nie mówi, więc źródła o działalności poszczególnych
@ediz4: Nie nadążam za Twym tokiem rozumowania. Myślałem, że wspólną cechą Snowdena i Cimanowskiej jest to, że narazili się władzy a nie to, że popełnili przestępstwo.

Za kraty w USA trafił w tym roku operator wojskowych dronów z misji w Afganistanie. Ujawnił prasie dokumenty wskazujące na to że większość egzekucji dokonywanych przy pomocy dronów to ludzie, którzy nie stanowili najmniejszego zagrożenia dla wojsk koalicji.
https://nymag.com/intelligencer/article/daniel-hale-drone-wars.html

Nie ma wielkiej różnicy między demokratycznym
@ediz4: Przecież tłumaczę, że cecha wspólna to uderzenie w interesy władzy, czyli na przykład długo budowaną narrację.

Amerykanie pozują na praworządne imperium, które zmusza wszystkich dookoła do przestrzegania norm tymczasem i Snowden i zalinkowany wyżej Hale ujawnili, że to USA łamie prawo.

Nie wiem jaka jest narracja na Białorusi ale z tego co wiem to Cimanouska odmówiła uzupełnienia składu sztafety i umożliwienia tym samym przykrycia faktu, że białoruscy sportowcy z tej
@ediz4

Ej wykopki z konfy. Czemu ta Cimanouska ucieka z Białorusi skoro tam się łatwiej prowadzi działalność i są niższe podatki?


Bo jest kobietą i nie umie w biznes. Następne pytanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jeżeli nie wiesz jakie i w jaki sposób współdziała Konfederacja z Polonią na wschodzie (nie tylko Białorusi) to znaczy, że masz niewielką wiedzę polityczną. Niestety przekaz massmediów o takich rzeczach nie mówi, więc źródła o działalności poszczególnych partii trzeba czerpać u źródła (np. w mediach społecznościowych) - polecam.


@wojtas_mks: Bardzo dużo słów, które nie znaczą dosłownie nic, brawo
@wojtas_mks

Jeżeli nie wiesz jakie i w jaki sposób współdziała Konfederacja z Polonią na wschodzie (nie tylko Białorusi) to znaczy, że masz niewielką wiedzę polityczną. Niestety przekaz massmediów o takich rzeczach nie mówi, więc źródła o działalności poszczególnych partii trzeba czerpać u źródła (np. w mediach społecznościowych) - polecam.


czyli klasycznie, nie podasz żadnego przykładu, znajdźcie sobie lewagi XD