Wpis z mikrobloga

@SirSherwood: stwierdzam tylko fakt( ͡° ͜ʖ ͡°) wcześniej jak opozycję tepił to siedziała cicho. Udawała, że nie ma sprawy i pojechała do Tokio, teraz robi raban i będzie miała azyl w UE. Wszędzie jej w UE będzie lepiej niż u siebie, bo wniosku o azyl nie składała na Ukrainie ani w Moldawii. Gdzie tu miejsce na Łukaszenkę? On tu nie jest bohaterem powieści
@ediz4:To z Tobą jeszcze nie jest tak źle skoro wychwalasz PiS, nie widzisz ich łamania prawa, ale jednak co do konfederacji, która jest jeszcze większymi szurami i przygłupami puszczającymi oczko na wschód, naszła Cie refleksja. Brawo Ty. Nie będziesz miał dysonansu jak się PiS z Konfederacją dogadają? Wbrew Twojemu nastawieniu to naturalni sojusznicy w walce o przywrócenie wschodnich wartości:)
stwierdzam tylko fakt( ͡° ͜ʖ ͡°) wcześniej jak opozycję tepił to siedziała cicho. Udawała, że nie ma sprawy i pojechała do Tokio, teraz robi raban i będzie miała azyl w UE. Wszędzie jej w UE będzie lepiej niż u siebie, bo wniosku o azyl nie składała na Ukrainie ani w Moldawii. Gdzie tu miejsce na Łukaszenkę? On tu nie jest bohaterem powieści


@Kaczypawlak: No i? Może siedziała
@Kaczypawlak: Ej, ale dla konfy możesz za darmo manipulować, ale dla reżimu który morduje ludzi może tego nie rób co? xD
Okej, przejdźmy przez tą sytuacje wspólnie.
Normalny kraj:
"Wsadzili mnie na zawody w których miałam nie startować, to jakaś parodia!" - zawodniczka
"Ok, ma racje, nasza pomyłka" - sztab
Zamordyzm:
"Wsadzili mnie na zawody w których miałam nie startować, to jakaś parodia!" - zawodniczka
"Coo? Krytykujesz nasz wspaniały kraj? O
@SirSherwood: ty ty fikoła robisz, co robiła wcześniej jak były wybory i ludzie protestowali? Jak samolot u siebie uziemili, aby dorwać opozycjonistę? Do tego nie spierniczyła od razu jak wyladowała w Tokio, tylko jak chcieli ją z powrotem zawieźć i już wielką bohaterkę z niej robisz. Jakby na swoim dystansir biegła to dalej by firmowała Łukaszenkę, ale ty już fikoły musisz robić. W ogóle kup jej za to mieszkanie, minetę zrób
@Kaczypawlak:
Jakiego fikoła ja robie? xD

co robiła wcześniej jak były wybory i ludzie protestowali?

Jak samolot u siebie uziemili, aby dorwać opozycjonistę?


Wymagasz od tego, żeby każdy ryzykował swoje życie i protestował? Dość absurdalny wymóg względem drugiego człowieka.

Do tego nie spierniczyła od razu jak wyladowała w Tokio, tylko jak chcieli ją z powrotem zawieźć


Tak, bo wiedziała, że będzie miała kłopoty.

już wielką bohaterkę z niej robisz.


Gdzie z
@SirSherwood: ja bym sam spierniczał jak jej rodacy, co przechodzą przez granice UE na dziko albo dosłownie urwał się zaraz po przylocie. Calej afery by nie było i Baćka by jej zwisał gdyby nie zmiana dystansu na olimpiadzie
ja bym sam spierniczał jak jej rodacy, co przechodzą przez granice UE na dziko albo dosłownie urwał się zaraz po przylocie.


@Kaczypawlak:
To czemu ją krytykujesz tak bardzo?
Poza tym, to jesteś ty. Niektórzy są zwiazani ze swoim krajem, nawet jak jest rządzony przez tyrana. Np Polska prlowska.

Calej afery by nie było i Baćka by jej zwisał gdyby nie zmiana dystansu na olimpiadzie


Nie masz pojęcia czy by jej zwisał
stwierdzam fakt, wcześniej problemów z władzami nie miala, nie to co inni rodacy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: Czy ty serio oczekujesz od drugiego człowieka narażania swojego życia?
Poza tym, ponownie, manipulujesz jak ci ledwo co napisałem. Skrytykowała sztab, a nie władze. Serio, czemu aż tak bardzo próbujesz ją uderzyć za to, że milczy w reżimowym kraju?
@SirSherwood: ty mówisz o narażaniu, ja tam stwierdzam fakty( ͡° ͜ʖ ͡°) Widocznie jej to może odpowiadać, że milczy i korzysta z tego co Baćka daje, weź pod uwagę, że ją finansował a nie to, że żyła z kopania ziemniaków. Rozumiem jakby mieli ją rozstrzelać za słaby występ to sam bym się nad nią użalał. W zeszłym roku z 10 tys. Białorusinów skladalo u nas wnioski o
@Kaczypawlak: "Oh ja tylko stwierdzam fakty" co xD Przecież dowodów na to, że lepiej się nie sprzeciwiać Łukaszence jest pełno, więc ja też jak najbardziej mówie o faktach, a nie o urojeniach jak twoich. Bo jak mówisz, że żyła tylko ze sportu to musisz dać jakiś dowód xD

Widocznie jej to może odpowiadać, że milczy i korzysta z tego co Baćka daje, weź pod uwagę, że ją finansował a nie to,