Wpis z mikrobloga

@StaryMadryElf: Nie wiem co tam Mentzen miał za teorie. Wiem że coś tam o podatkach gadał. Konfederacja - Wilk wychwala Łukaszenke, Korwin pierdzieli bzdury chłopsko rozumowe nie w co trzeciej wypowiedzi a teraz już w co drugiej, Mentzen pierdzieli o paróweczkowym wolnym rynku ale nie wie jak to spiąć z budżetem państwa, Braun o spisku pandemicznym, Ta w Czerwonym kasku to już w ogóle pominę. Może Bosaka się da posłuchać
  • Odpowiedz
@ediz4: Metzen to cwaniak. Jego szuryzm, pieprzenie o wolnym rynku to jest budowanie produktu pod nazwą Sławuś Mentzen. Widzi, że to się sprzedaje, wiec wyciśnie z tego ile się da. IP box, browar, itd. Ten gość, który nie wziąłby na klatę odpowiedzialności za gminę a co dopiero za kraj. Zaskoczyłeś mnie, bo Konfederacja ideowo jest jednak bardzo bliska PiSowi, przecież mindset Czarnka jest bliżej Bosaka i Mentzena niż Morawieckego, czy
  • Odpowiedz
@StaryMadryElf: Konfederacja jest tak blisko PiS-u jak partia Razem. Jedni światopoglądowe i też nie do końca a drudzy w kwestiach gospodarczych. Może być tak że Lewica więcej razy głosowała z PiS-em niż Konfederacja. A Konfederacja jest najbliżej Ziobrystów, Morawiecki i Dworczyk są znacznie bardziej umiarkowani a Gowinowcy jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
Przecież dowodów na to, że lepiej się nie sprzeciwiać Łukaszence jest pełno, więc ja też jak najbardziej mówie o faktach, a nie o urojeniach jak twoich. Bo jak mówisz, że żyła tylko ze sportu to musisz dać jakiś dowód xD


@SirSherwood: A kto za to płacił?( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz sam jakiekolwiek info z czego ona żyła i jakie ma kwalifikacje?

Spoko, powiesz to samo polskim i nie tylko polskim uciekinierom z czasów komunistycznych? Albo tym
  • Odpowiedz
A kto za to płacił?( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz sam jakiekolwiek info z czego ona żyła i jakie ma kwalifikacje?


@Kaczypawlak: Ale ty robisz argument, że ona tylko z tego żyła, a nie ja xD

Jak wcześniej byli klakierami władzy a teraz mają od niej kopa w dupę
  • Odpowiedz
Ale ty robisz argument, że ona tylko z tego żyła, a nie ja xD


@SirSherwood: A sama opłacała swoją karierę sportową czy robił to związek? Odpowiem Ci, że związek i Baćka.

Bycie sportowcem to jest bycie klakierem
  • Odpowiedz
Ale ty robisz argument, że ona tylko z tego żyła, a nie ja xD


@SirSherwood: https://www.rp.pl/Bialorus/312089901-Igrzyswka-nie-dla-Aleksandra-Lukaszenki.html artykuł z grudnia 2020

Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOI) zawiesił wszelką współpracę z Narodowym Komitetem Olimpijskim Białorusi (NOK) i wykluczył jego kierownictwo ze wszystkich międzynarodowych imprez sportowych. Dotyczy to również przyszłorocznych letnich igrzysk olimpijskich w Tokio oraz zimowych igrzysk w Pekinie w 2022
  • Odpowiedz
A sama opłacała swoją karierę sportową czy robił to związek? Odpowiem Ci, że związek i Baćka.


@Kaczypawlak: Opłacały to podatki ludzi. Nie żaden zwiazek i Baćka.

Ponoć jak milczysz, kiedy dzieje się przestępstwo to masz w tym
  • Odpowiedz
Opłacały to podatki ludzi. Nie żaden zwiazek i Baćka.


@SirSherwood: To Baćka tam tą kasę kierował

Aha, spoko. No to Polacy według tej logiki są winni komunizmu. Większość milczała. Więc rozumiem, że to jest przyzwolenie, żeby atakować tych co mają #!$%@? od rządu, a nie rządu. No dobra
  • Odpowiedz
Pieniądze podatników.


@SirSherwood: albo od ruskich jako dostawał

Spoko, wystarczy, że moje podatki karmią twoją gębę.


@SirSherwood: kiedy sam się utrzymuję i dopłacam do tego chlewu haracz cały czas, znowu odklejonego od rzeczywistości dzbana wychodzisz. Reszty nie czytałem, bo nie chce mi się gadać z betonem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
albo od ruskich jako dostawał


@Kaczypawlak: No spoko, ale dowód tu spoczywa na tobie. Natomiast z podatków każde państwo się finansuje. Ergo pieniądze podatników, a nie pieniądze Łukaszenki zasponsorowały zawodniczke. A znając naród Białoruski, to im się to podoba, bo dzięki temu kolejny raz uwaga jest zwrócona na to, jak bardzo Łukaszenka jest zamordystyczny

kiedy sam się utrzymuję i dopłacam do tego chlewu haracz cały czas, znowu odklejonego od rzeczywistości dzbana wychodzisz. Reszty nie czytałem, bo nie chce mi się gadać z betonem( ͡°
  • Odpowiedz
Powiedział zamordysta ruski onuc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(btw ten tekst był na końcu wiec musiałeś przeczytać wszystko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) )


@SirSherwood: przejrzałem do końca i tyle, tamto olałem, w sumie sam tu robisz za ruską onucę, bo Łukaszenka już mówił, że ruskich wezwie do pomocy
  • Odpowiedz