Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #tvpis

Gdybyście kiedykolwiek chcieli na podstawie twitta posła #konfederacja pokazać komuś definicję "gwoździa w mózgu", to poniższy twitt Jakuba Kuleszy będzie tego doskonałym przykładem

Żródło - https://twitter.com/Kulesza_pl/status/1422944207279464460
N.....t - #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #tvpis

Gd...

źródło: comment_1628099343iPHodtcS582iOyzvUPDcjK.jpg

Pobierz
  • 58
szkoda strzepic ryja. Sam ogladalem wiadomosci za PełO i pamietam ze mialem troche zastrzezen, ale do tego gowna co jest teraz to nie mozna porownac.


@niezdiagnozowany: XD nawet mi cię nie żal. Parafrazując proroka Polin,

Jeszcze będzie was PO w d**ę j&*@ło jak pis was nie je&@ł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

TVP tylko do likwidacji, tuba propagandowa za PO, mierny walec propagancy za pis.

Ja tam nie
TVP tylko do likwidacji, tuba propagandowa za PO


@qluch: EBE EBE EBE EBE Tuba propagandowa PEŁO ten TVP.

qluchu ile godzin z 24 godzinnego dnia typowy korwinowiec musi chodzić odcięty od mózgu bo mi wychodzi że macie 1 minute podłączenia do mózgu - jak sznurujecie buty.

oczywiście przykład jak wyglądały wiadomości za "PO" nie dotyczy szurów z konfederacji bo ci nie myślą
poniżej przykład:
UchoSorosa - > TVP tylko do likwidacji, tuba propagandowa za PO

@qluch: EBE EBE EB...

źródło: comment_16281002908084sbyVFYdtGJXSEkKtGw.jpg

Pobierz
qluchu ile godzin z 24 godzinnego dnia typowy korwinowiec musi chodzić odcięty od mózgu bo mi wychodzi że macie 1 minute podłączenia do mózgu - jak sznurujecie buty.


@UchoSorosa: czy ty rozumiesz, że TVPiS to obecnie ściek/gó$no, co nie oznacza, że za PO trącało kupą.

I co? Tylko dlatego, że obecnie mamy pomyje wylewające się z ekranu, to mam udawać, że już za PO nie śmierdziało? Weź się trochę zastanów, bo
relatywizujesz ich działalność porównując TVP do czasów PO. To działanie na korzyśc PiS, pomoc i obrona.


@Tymajster: oczywiście, że relatywizuję. Przecież do obednej gadzinówki o nazwie TVPiS ciężko coś znaleźć gorszego.

Ale mam jeszcze RiGCz, żeby nie stawać się wiernym PO i mówić, że za Tuska nie było tuby propagandowej.