Wpis z mikrobloga

również a nie równie

@qluch: Fajnie, ale Kulesza napisał jednak "równie", a nie "również". Co więcej, napisał też Hej, jeśli uważasz, że poziom propagandy w mediach reżimowych zwiększył się po 2015 roku to jesteś w GRUBYM błędzie. Czyli uważa, że poziom propagandy w TVP za PiS się NIE zwiększył. Może zatem nie przekręcaj słów swego idola?
  • Odpowiedz
@qluch: Na temat zachowania niektórych użytkowników neuropy jak Neubert i bezczelności jakiej się dopuszczają (wymagając od ciebie zwracania się per pan a do posła zwracają się formą per ty jak do jakiegoś kumpla przy piwie) należy się proste podsumowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze - trochę szacunku do posła na Sejm Rzeczypospolitej - formą grzecznościową jest Per Panie Pośle, a nie per ty xD
A
  • Odpowiedz
Może zatem nie przekręcaj słów swego idola?


@Villard: XD

Mam do Ciebie Mireczku pytanie, czy będziesz oczekiwał od nowego rządu najprawdopodobniej Tuska, sprzedaży całej grupy
  • Odpowiedz
XD

@qluch: Przyjąłem, że poseł Kulesza jest Twoim idolem, bo dzięki temu mogłem uznać, iż przekręcanie jego wypowiedzi wynika z desperackiej potrzeby obrony obiektu czci bez oglądania się na rzeczywistość. Alternatywą było uznanie Cię za analfabetę. Jeżeli jednak wolisz tę drugą łatkę - proszę bardzo :). Skoro jesteś zatem analfabetą, nie widzę powodów, by kontynuować wymianę zdań, nie mam ochoty odczytywać swych komentarzy na głos, byś mógł się z nimi
  • Odpowiedz
@Florent: Widzisz - to nie ja jestem od pozywania tylko poseł Jakub Kulesza bo to jego obraziłeś a nie mnie ¯\(ツ)_/¯, no chyba że mnie obrazisz to wtedy zastanawiałbym się
PS. Nazywanie kogoś debilem (a zwłaszcza posła) po prostu nie wypada ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: To skoro ustaliliśmy sobie, że nie masz nic do gadania w tej sprawie Stefan to zrozum, że nie dla każdego spotkanie poza internetem to trauma jak dla ciebie. Idź stękać gdzie indziej, może natrafisz na lepszy target, jakieś 5 letnie dziewczynki, które się przestraszą takiego clowna. Wyciągnął mieczyk nasz biały rycerzyk i się pokaleczył, klasyka.
  • Odpowiedz
@Florent: Po pierwsze - to nie znamy się na tyle mocno by do siebie mówić per ty
Po drugie - mnie 5 letnie dziewczynki nie interesują
A po trzecie - jak ma pan/pani taką odwagę to proszę powiedzieć prosto w twarz posłowi to co pan/pani napisał/a w komentarzu o nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrowienia i bez odbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja bym się o moderację wykopu nie opierał w temacie co wypada a co nie ¯_(ツ)_/¯


@Lipathor: wracaj na disco AMki nie ma z kim tam się spierać a na wypieku jak zwykle ściek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz