Wpis z mikrobloga

Sytuacja u mojego kuzyna:

Planują z żoną dziecko. Są praktycznie gotowi, ale ona upiera się, że powinna..... zapytać pracodawcę o zgodę i najlepiej aby poszli razem zapytać xD
Mój kuzyn się z tego śmieje, twierdzi że nikt tak nie robi, że to zwyczaj z XIX wieku, ale ona się upiera, że to by było niegrzecznie nie spytać, zwłaszcza że mają mało ludzi do pracy, a ona tam pracuje już 6 lat i ma dobre stosunki z szefostwem i widok na podwyżkę. Ta praca to szkółka ogrodnicza, a ona tam pieli, ogarnia pole itd.
Ostatnio kuzyn mnie napastuje o radę. Co ja mam mu odpowiedzieć? xD

#pracbaza #praca #pytanie #dzieci #slub #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #rolnictwo
  • 35
ale ona się upiera, że to by było niegrzecznie nie spytać, zwłaszcza że mają mało ludzi do pracy, a ona tam pracuje już 6 lat i ma dobre stosunki z szefostwem i widok na podwyżkę.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Polska szkoła pracy, czyli ukorz się chamie przed panem. Niech jej ktoś wytłumaczy, że praca to umowa, w której ty robisz coś dla kogoś a on ci za to płaci. Nic więcej.

Jakoś tacy lojalni,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: ahahahaha, jak typiara chce seks uprawiać to też musi szefa pytać o przyzwolenie? Jakiś chory układ, zajdziesz w ciążę i cie pracodawca może w dupe pocałować, jeśli w jakikolwiek sposób cię z pracy usunie to z automatu się idzie z takim cwaniakiem do sądu pracy o bezprawne zwolnienie.

Widać Polak go ma być niewolnik, może jeszcze niech sobie sam płaci i gówno żre, taniej wyjdzie pracodawcę.