Wpis z mikrobloga

Cześć!
Mam pytanie czy ktoś z was miał przyjemność/nieprzyjemność jechać z #rower pociągiem Lubomirski (Wawa-Krk, ale relacja może być dowolna). Zastanawiam się czy pchać się za 45zł w pociąg który może być #!$%@? ludźmi, czy dopłacić i jebnąć pendolino?

#szosa #gravel #mtb #pociagi #pkp
  • 17
który może być #!$%@? ludźmi,


@sudi13: Teraz i tak chyba nie sprzedadzą więcej biletów niż jest miejsc. Ja bym jechał tym Lubomirskim, bo w pendolino zostaje mało miejsca na przejście po powieszeniu roweru. Przez to, któremuś z wykopków rozpruli siodełko wózkiem z żarciem.
edit. No i możesz to miejsce w pendolino zastać zawalone bagażami, to też jest jakiś tam kłopot.
@sudi13: jesli nic nie zmienili w pendolino to tam tez jest dramat jesli chodzi o rowery. Masz chyba 3 miejsca na caly wagon i te miejsca sa na rowery i na duzy bagaż. Czyli jak wsiadasz na stacji inna niz poczatkowa to praktycznie niema szans powiesic roweru xD
nie ma co przepłacać :P


@sudi13: Jedyne za co mógłbym dopłacić to strefa ciszy w pendolino ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po podczas ostatniej podróży gdzie nie miałem słuchawek ani nic, #!$%@? mnie strzelał :D
@sudi13: a, taki protip: jak wsiądziesz i będzie taki wagon jak u mnie i będzie miejsce do wyboru, bierz brzegowe.
Środkowy wieszak ma hak bardzo blisko sufitu i nie jest tak łatwo ścisnąć tam rower. Brzegowe są niżej położone.

PROTIP 2: Weź se sobą kawałek starej dętki/grubą gumę.
Haki są albo metalowe albo bez osłony - warto mieć swoje zabezpieczenie.