Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy powinienem się rozstać z dziewczyną? Przeważnie na wykopie kobiety mają ciśnięte, ale tutaj historia jest inna i to ja jestem chyba beznadziejny. Jestem z swoją dziewczyną cztery lata, jest bardzo fajna z charakteru i wyglądu. Zarówno ja jak i ona jesteśmy z biednych domów, oprócz siebie nie mamy dosłownie nic. Nie chce się wielce rozpisywać, ale mam 32 lata, nie znam swojej rodziny, nie mam dużo znajomych, tylko po zawodówce bo wyboru nie miałem. Pracuje w gównorobocie i wynajmuje kawalerke. Ona też nie miała dobrego startu w życiu, chciała iść na studia ale rodzina wybrała za nią i obecnie również pracuje w gównorobocie. Zarabiamy najniższą, 70% idzie na czynsz, jedzenie itd. Próbowałem wiele rzeczy, aby poprawić swoją sytuacje finansową jak wyjazd za granicę ale tylko nas oszukali i wróciliśmy do Polski na dużym minusie. Czasami trzeba było się ratować chwilówkami i tak dorobiliśmy się komornika. Ostatnio zacząłem u niej zauważać, że jest już zmęczona takim życiem, ale walczy ile może. Czasami wychodzę z domu do pobliskiego lasu się przejść i poryczeć bo czuje że jestem zwykłym kawałkiem gówna. Ostatnio rozmawialiśmy o tym jakby to było fajnie mieć własny dom i dzieci, widziałem tą pustke w jej oczach. Często mi mówi że chciałaby dziecko, ale czeka aż będą odpowiednie warunki finansowe. To jest tak miła, uczciwa, spokojna i sympatyczna dziewczyna, że zacząłem mieć myśli, aby zerwać z nią. Niech chociaż ktoś ułoży sobie z nas życie. Nie wierzę już że coś się u nas zmieni, nigdy się już niczego nie dorobie. Pisząc ten wpis ryczę jak bóbr, nie chce jej stracić. Ale też nie chce zniszczyć jej życia wiedząc, że zasługuje na coś więcej niż wegetacje. Nie pijemy, nie palimy, nie jesteśmy patusami, pracujemy i nic z tego nie mamy. Pracujemy aby przeżyć na niskim poziomie. Jedna wypłata dzieli nas od bezdomności. Co powinienem teraz zrobić? Proszę pomóżcie

#zwiazki #zwiazek #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #praca #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610a3b8285e619000a2d5d72
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: Odezwij się na priv, jeśli myślisz, że w znalezieniu lepszej roboty pomogłoby Wam opanowanie angielskiego, podobieram Wam różne materiały pod konkretny poziom i potrzeby, doradzę i mogę w razie czego wyjaśnić jakąś trudniejszą kwestię. Bardzo nie lubię, kiedy ktoś wylosuje na tyle kiepski start, że mimo starań i chęci trudno mu się odbić od dna. A dziewczynę trzymaj i nigdzie nie puszczaj, tylko z nią porozmawiaj i wspólnie opracujcie jakiś
Stary życie zaskakuje i jest przewrotne :) nie ma co się poddawać ja jakis czas temu gówno miałem Plus długi.#!$%@? robota na etacie monotonia itp.Kasa się skończyła i miłość a mi zostały długi jeszcze.Teraz prowadzę dobrze prosperującą firmę, dorobiłem się dwóch mieszkań a co weekend wyganiam z łóżka co róż nowa koleżankę.wiec się nie poddawaj
@AnonimoweMirkoWyznania: skad wiesz, ze dla niej Twoja milosc / Ty nie jestes jedynym co trzyma ja przy zmyslach / co daje jej sile?

Wszyscy bywamy zmeczeni, ale takich ludzi sie nie zostawia - jak pisali, taka kobieta to skarb.
@AnonimoweMirkoWyznania: Napisze z własnego doświadczenia. Zmiana pracy nic nie da bo komornik i tak zostawi najniższa krajową. Idź do banku Santander consumer bank. Możesz tam wziąć kredyt i spłacić komornika. To normalny bank więc i % normalne. Ich nie interesuje Twój komornik. Ustalisz raty i okres spłaty. Jak spłacisz zadłużenie to będziesz miał normalna wypłatę. No i nie myśl o żadnym rozstaniu bo depresji dostaniesz jak to zrobisz i lepiej nie