Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zarobki 11 000 netto + VAT B2B na 29 lvl to mało, czy dużo? Praca 100% zdalna, firmowy sprzęt, 20 dni płatnego urlopu w roku, luxmendy sredy.

Zabieram po plusiku i słucham państwa głosu.

#pytanie #pracbaza #praca #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6109760385e619000a2d5c69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dajmos: Jak na robotnika to juz calkiem, ale realnie to nadal jestesmy niewolnikami (zarabiam nieduzo wiecej, tez na b2b).
Meczy to, ze nadal trzeba #!$%@? dzien w dzien, gdzie tu do klasy sredniej, ktora nonszalancko upala nowe motorwki, kiedy Ty robisz workation na wypierdzianej zaglowce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale proletariat (eufemistycznie zwany współcześnie klasa (xD) srednia) rozszarpie Cie na strzepy, bo jestes jeszcze w tym zasiegu zarobkow, ktory oni moga sobie wyobrazic.
Tez #!$%@? od rana i pracujesz do pozna, jestes taki jak oni tylko gorszy, bo Cie stac na 20 letnia klase premium, wakacje 3x w roku i mieszkanie 70m2 bezposrednio przy metrze, a nie 45 na #!$%@?.
Oni nie rozumieja, ze nowy wal sprawi ze miesiac w roku bedziesz #!$%@? za darmo na nich, kiedy jasnie panstwo sobie bierze 100k/msc bez wiekszych zmian bo maja fabryke blachodachowki i 3 roboli na minimalnej czy inna fabryke srubek.
Oni takich ludzi nawet nie
  • Odpowiedz
OP: To serio pytanie. Zero brandzlowania się. Nie mam zbyt wielu znajomych (praktycznie zero) i bardzo dużo pracuje. Pytam, bo tracę kontakt z rówieśnikami (i trochę z rzeczywistością też) i nie wiem, czy wpakowuje się w coś nieopłacalnego, czy nie. Mam poza tym normalne życie w mieście wojewódzkim.

Mam 2.5 roku doświadczenia w tej branży. Przedtem zajmowałem się czymś innym i się przebranżowiłem. Zajmuje się teraz designem/game artem dla jednej Polskiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mardo: otoz to, tez mnie to najbardziej #!$%@? xD czlowiek sobie wielu rzeczy odmawia zeby na budowe zaoszczedzic, to te glaby spowoduja zaraz kolejna podwyzke cen robocizny a na mieszkanie tez nie uciekne przed kosztami, bo dotacje wywinduja ceny xD piekny kraj, nic tylko zyc i pracowac
  • Odpowiedz