Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zarobki 11 000 netto + VAT B2B na 29 lvl to mało, czy dużo? Praca 100% zdalna, firmowy sprzęt, 20 dni płatnego urlopu w roku, luxmendy sredy.

Zabieram po plusiku i słucham państwa głosu.

#pytanie #pracbaza #praca #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6109760385e619000a2d5c69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 112
@AnonimoweMirkoWyznania: aż musiałem osobny wpis zrobić o polactwie które się tutaj zesrało xD

Ale do meritum: jak na 2.5 roku w branży + miasto wojewódzkie (domyślam się, że nie Wwa) to jest całkiem git. Przemyśl natomiast czy przy takiej stawce B2B Ci się opłaca, zwłaszcza, że są znamiona UoP i gdyby ktoś bardzo chciał, to by Cię #!$%@?ł za to.
@AnonimoweMirkoWyznania jak na 2.5r spoko kasa.

Co prawda ja taki hajs dostalem majac jakies 1 rok doswiadczenia w dodatku w slabiej oplacanym php ale to mialem farta troche.

Obecnie mam 4y expa i 15k na fakture. Nie mam zadnych benefitow. Pracuje zdalnie wiec mam sporo luzu, zero deadlineow i nikt mnie nie sprawdza.

Wiem chyba co czujesz, dostales duza podwyzke, czujesz sie jak bys boga za nogi zlapal i musze cie zmartwic.
@SprzedawcaCegiel: Oficjalne statystyki swoje, ale myślisz że są rzetelne? Szczególnie w polsce powiatowej ludzie pracują na czarno bo przecież jakby mieli wyżyć za podaną przez Ciebie dominantę? To nie jest takie proste

@AnonimoweMirkoWyznania: Zarabiasz przyzwoite pieniądze, myślę że to spokojnie starczy na życie na poziomie w Polsce. Oczywiście zawsze można więcej pracować ale po co skoro już jak napisałeś masz mało życia towarzyskiego, zero kumpli - czy pieniądze są tego