Wpis z mikrobloga

- robienie tego na co mam ochotę a nie tego co ktoś mi każe


@zibizz1: w jakim sensie? wybór konkretnego taska z dostępnych, czy jak?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maur:
- duży budżet na kursy
- prywatne miejsce parkingowe
- tania stołówka
- luz w pracy i świetna atmosfera
- samodzielność w robocie (sam ustalam co będę robił)
  • Odpowiedz
- duży budżet na kursy


@Tytanowy_Lucjan: jakieś konkretne? Certyfikujące? dostęp do baz kursów video? konferencje?

samodzielność w robocie (sam ustalam co będę robił)


@Tytanowy_Lucjan: to też mnie ciekawi w jakim stopniu. Np z zaplanowanego sprintu które konkretnie taski? Olewając priorytety czy respektując? ;)
  • Odpowiedz
@maur: Jak jest dobry task to wystarczy wybór taska. Jak nie ma to proponuje coś co uważam że będzie super w produkcie a następnie robię tą bardzie interesującą część a te mniej interesujące rzeczy, które także są potrzebne zrzucam na innych
  • Odpowiedz
@maur: Jak jest dobry task to wystarczy wybór taska. Jak nie ma to proponuje coś co uważam że będzie super w produkcie a następnie robię tą bardzie interesującą część a te mniej interesujące rzeczy, które także są potrzebne zrzucam na innych


@zibizz1: ciekawe podejscie, gdzie tak pozwalają pracować?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na jakim stanowsku "sam ustalasz co bedziesz robil"?


@Sefton: w sumie to na każdym stanowisku człowiek chce jakiejś dozy decyzyjności. Przypomniała mi się analogia- jak z dzieckiem, które się frustruje bo co wpadnie na pomysł ("chce iść w lewo!") to rodzic mówi nie. ;)
Wiadomo, im niższe stanowisko tym ostrożniej z tą swobodą i trzeba sprawdzać jak ją wykorzystuje pracownik, etc
  • Odpowiedz
ciekawe podejscie, gdzie tak pozwalają pracować?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sefton: jeśli "proponuję coś" wrzucimy do sprint planningu, a nie dowolnego dnia, to większość firm.
Oczywiście z gwiazdką, że proponuje != product owner czy inny pm podzieli mój entuzjazm "będzie super w produkcie" ;)
  • Odpowiedz