Wpis z mikrobloga

@Aparatowy_rozlewu: Wiele ludzi nie potrafi zrywać kontaktów, a już w szczególności baby, ciągną takie relacje nie wiadomo po co jak i tak nic z tego nie będzie. Może początkowo sobie chciała przytrzymać Ciebie jako opcje B,C, a może nawet D ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie i tak miała dużo RIGCZ-u, że napisała Ci to wprost. Uwierz mi, lepszy taki bezpośredni kosz niż udręczanie się i
  • Odpowiedz
@Aparatowy_rozlewu: Czemu udajesz, że Cię to nie rusza? Przecież to oczywiste, że odrzucenie nie jest przyjemne. W dodatku pisząc, że jest to dla Ciebie "just another day in the office" sugerujesz jej, że odrzucenie często Ci się zdarza, więc potwierdzasz wybór jakiego dokonała. W takiej sytuacji trzeba napisać, że jest Ci przykro z tego powodu, wszystkiego dobrego, daj mi znać jakbyś zmieniła zdanie. Im krócej tym lepiej, bo mniejsza szansa,
  • Odpowiedz
Ta krótka znajomość z tą dziewczyną zaczęła się trochę nietypowo. Kilka miesięcy temu złapałem z nią parę, ale nikt z nas nie napisał.


@Aparatowy_rozlewu: byłeś za pierwszym razem opcją zapasową, za drugim też, za trzecim dopiero pykło ale widać po spotkaniu trafił się ktoś lepszy
  • Odpowiedz