Wpis z mikrobloga

Litwa
Pamiętacie jak było o wizycie litewskiego ministra w Bagdadzie i Turcji, żeby zatrzymać masową imigrację na Litwę?

No więc:
To brzmi jak ponury żart, ale mimo wizyty ministra SZ Litwy Landsbergisa w Bagdadzie, a potem rewizyty irackich ekspertów na Litwie (a może za ich przyczyną), narodowy przewoźnik Iraku Iraqi Airways, postanowił zwiększyć ilość lotów do Mińska. Od teraz będzie można latać nie tylko z Bagdadu, ale także z Erbilu, Sulejmanii i Basry. Wzrost lotów z Iraku do Mińska sprawia, że konieczne jest ponowne spotkanie z irackim rządem, powiedziała Ylva Johansson, członkini Komisji Europejskiej (KE), która odwiedziła granicę litewsko-białoruską. „Musimy szybko zareagować i jak najszybciej spotkać się z irackim rządem, aby omówić możliwość zmniejszenia liczby lotów” – powiedziała komisarz UE.
#islam
I jak tu się dziwić zarzutom, że wrzucam powtórki XD. Ze strony Iraku to takie poczucie humoru czy celowe napędzanie problemów w Europie?
jest to fragment świeżego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/59511453/ciekawostki-ze-wschodu-288-ukraina-szef-samozwancz/
źródłem informacji jest:
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/daugeja-skrydziu-is-irako-i-minska-lektuvai-kils-is-keturiu-miestu-56-1543744
sprzed 4 dni:
Armatka wodna i pojazdy opancerzone zostały przetransportowane do miejsca zakwaterowania nielegalnych migrantów na poligonie w Rudnikach. Poinformowała o tym rzecznik minister spraw wewnętrznych Lina Laurinaitytė-Grigienė. Według niej odbywa się to w celach prewencyjnych. W miasteczku namiotowym planuje się rozmieścić około 800 nielegalnych migrantów, do tej chwili przybyło już 380 osób. W tym roku granicę z Białorusi na Litwę przekroczyło łącznie ponad 3000 nielegalnych migrantów, dziesiątki razy więcej niż w całym 2020 roku.
Fragment wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/59431827/ciekawostki-ze-wschodu-287-ukraina-szef-ukrainskie/
Źródło
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1460404/i-migrantu-stovykla-rudninkuose-nugabenta-vandens-patranka-sarvuociai
Będą mieli swoje Calais. We Francji Francuzi po prostu przekazują ich stronie brytyjskiej za pośrednictwem wód terytorialnych. Kiedy Litwa już wyczerpie możliwości walki o zastopowanie ubogacenia, może sięgnąć po taki właśnie środek - zacząć podstawiać ich pod polską granicę, by choć trochę ograniczyć szkody dla swoich obywateli.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-09-18/francuzi-podrzucili-migrantow-brytyjczykom-zostawili-ich-na-pelnym-morzu/
Iks De z tych komentów o tym żeby wykopki zajęły się własnym państwem, bo islamska imigracja "to nie nasz problem".
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach