Wpis z mikrobloga

Głupi Niemcy na siłę wciskają to LGBT do tematu II Wojny Światowej. Po co tak szczycą się propagowaniem tej ideologii, że aż ludziom kolorowe trójkąciki przypinają do pasiaków? Są tak zaślepieni swoimi przekonaniami, że wychodzi to pokracznie - no bo co to za śmieszny kolor?

Po co te podziały na na homo więźniów Auschwitz i nie-homo więźniów Auschwitz?

Czy oni nie wiedzą, że Powstańcy mają to w poważaniu i jak będą walczyć to na pewno nie o to by Niemcy nie mordowali jakichś tęczowych działaczy?

Pamiętajcie - do tematów II Wojny Światowej nie pasuje LGBT, wtedy nikt się tym nie interesował a takich osób to nie było.

Tacy ludzie to wymysł propagandy LGBT - oni nie istnieli - https://facesofauschwitz.com/gallery/walter-degen/
https://i.imgur.com/7NJ7dW8.png

#neuropa #powstaniewarszawskie #2wojnaswiatowa #lgbt #bekazprawakow #prawackalogika #4konserwy
rzep - Głupi Niemcy na siłę wciskają to LGBT do tematu II Wojny Światowej. Po co tak ...

źródło: comment_1627997597Xxq3bAqGs4wp1QsMBEcbuT.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@rzep: No Winnicki na pewno wie, kto za co walczył; najczęściej nikt nie walczył, bo po 3 dniach zaczęła się pacyfikacja i kto mógł, ten uciekał, bo i czym miał walczyć?
  • Odpowiedz
@rzep: Jeśli dobrze pamiętam to akurat za sam homoseksualizm naziści nie karali jakoś specjalnie.

Na kilka milionów więźniów obozów zagłady za homoseksualizm trafiło tam nie więcej jak 15 tysięcy ludzi. Strzelam że już nominalnie więcej zesłano tam katolickich duchownych. Dla większości z nich orientacja była tylko wymówką do skazania, kiedy to prawdziwym powodem były niepoprawne poglądy czy pochodzenie.

Zarówno w samym SS jak i wśród wyższych nazistowskich partyjniaków trafiało się trochę
  • Odpowiedz
@amantadeusz:

"Nie karali za homoseksualizm jakoś specjalnie"


Hmm, popatrzmy:

Beginning in 1933, gay organizations were banned, scholarly books about homosexuality, and human sexuality in general (such as those from the Institut für Sexualwissenschaft, run by Jewish gay rights campaigner Magnus Hirschfeld), were burned. The Gestapo compiled lists of homosexuals, and gay clubs were shut down. Some gay men emigrated while others withdrew from homosexual practices or engaged in heterosexual relationships to
  • Odpowiedz
Ernst Röhm został zamordowany przez SS oficalnie z powodu homoseksualizmu podczas nocy długich noży. Himmler po tych wydarzeniach mówił:


@Koliat: Nie mieszajmy dwóch systemów walutowych. Rohm i reszta kierownictwa SA została wycięta z powodu rywalizacji z SS o władzę w państwie, to jak sobie ssmani to przedstawiali propagandowo nie ma większego znaczenia, clou nocy długich noży nie miało nic wspólnego z homkseksualizmem. Zresztą kiedyś trafiłem na wspomnienia polskiego dyplomaty (nazwiska nie
  • Odpowiedz
@Koliat: z Rohmem to akurat subop ma rację orientacja była tylko pretekstem sam Hitler na jego homoseksualizm uwagi nie zwracał. Co nie zmienia faktu że homoseksualistów w Rzeszy prześladowano jako wrogów rasy. Może czyniono wyjątki dla partyjnych ale tak samo robi prawica e Polsce czy ja Węgrzech
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: Nic nie wybieram. Dokładnie opisałem i rozszerzyłem swoją wypowiedź, punktując bzdury i hipokryzję bolszewika, który przy okazji popiera skrajnie homofobiczne kraje komunistyczne. Ten jednak podkulił ogon i zgłosił mnie do moderatorów za napisanie, że trzeba nie mieć mózgu aby produkować takie manipulacje.

Czasem zapominam jak w neuropie popularna jest homofobia i nienawiść do gejów.
  • Odpowiedz
Widzę, że homofobiczne śnieżynki poczuły się urażone garścią faktów.


@amantadeusz: Zostałeś zaorany jak pole buraków przez @Koliat i jeszcze tupiesz nóżką że cię mode przytemperował xD

Jak ja się ciesze, że neuropa już powoli zdycha ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Neuropa ma się lepiej niż kiedykolwiek pysiu, to konserwy mają problem bo jedyne z czym są kojarzone to antynaukowa szuria i bełkot godny pijanego mietka spod sklepu. Czego
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Jeśli dla ciebie bezmyślne kopiowanie z wiki i manipulacja cudzymi wypowiedziami oznacza zaoranie, to nie mam za bardzo więcej pytań.

Prawdopodobnie jako typowy polski homofob również popierasz komunistę @Koliat w jego uwielbieniu wobec Związku Radzieckiego. Ojczyźnie tolerancji wobec homoseksualistów, który to do końca swojego istnienia penalizował homoseksualne stosunki i traktował oficjalnie homoseksualizm jako chorobę psychiczną.

Neuropa ma się lepiej niż kiedykolwiek pysiu


@Kozajsza: I po co te bajki? Od
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Suche fakty bezmyślnie i na szybko przekopywane z wiki niewiele znaczą bez ich interpretacji. Możesz się tym pochwalić pani z WOSu w szkole, ale raczej nigdzie więcej.

to ad personam


@Kryspin013: Fakty to nie opinie. Nie ma tu żadnego argumentu personalnego.

Tak naprawdę to większość ludzi nie widzi jakiejś większej różnicy między neuorpą czy konserwami. Ten sam internetowy chlew. Reakcja neandertalczyków z powodu mojego komentarza dobitnie to pokazuje.
  • Odpowiedz
Reakcja neandertalczyków z powodu mojego


@amantadeusz: No typie, co komentarz to sam się ośmieszasz. Zesrałeś się bo ktoś postanowił obalić twoją tezę, obrażasz innych a potem piszesz:

Nie ma tu żadnego argumentu personalnego.


Weź się ogarnij bo robisz z siebie idiotę.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Wszystko jest umocowane w faktach. Jeśli ktokolwiek uważał, że mój komentarz w jakiś sposób usprawiedliwia nazistów, albo że przekopiowywanie na pałę przypadkowych informacji z wikipedii obala cokolwiek. W takim przypadku określenie go neandertalczykiem i tak jest dość łagodne.

Zapomniałeś jeszcze się zesrać o to, że nazwałem neuropę geriatrią. Oczywiście w tym czasie przeglądając retro amigi dla starych dziadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zupełnie przypadkiem również powstał urząd w III Rzeszy o sympatycznej dla współczesnych prawaków nazwie:

"Centralne biuro walki z homoseksualizmem i aborcją"


@Koliat: brawo! Twój komentarz do tego wpisu powinien zaistnieć jako znalezisko. Serio - może choć trochę do prawackich łbów trafiłoby do czego prowadzą ich poglądy
  • Odpowiedz