Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 299
#katowice #bekazpisu #morawiecki

Kondolencje rodzinie zmarłej złożyli już prezydenci Świętochłowic oraz Katowic. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zaostrzenie przepisów.


I co on chce zaostrzać? Przecież facet ma zarzut zabójstwa! Autobusow miejskich zabroni czy zwiększy mandaty za wchodzenie na jezdnię w miejscu niedozwolonym? xD Szopka.

Źródło cytatu: https://www.onet.pl/informacje/onetslask/katowice-19-latka-zginela-pod-kolami-autobusu-fala-nienawistnych-komentarzy/0chhdwg,79cfc278?fbclid=IwAR03a6WwecL5gYGqb4d90v_vA_q631PI8vEMSXvbVx3gkLjjWd2GMErzf8c
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryhaliny: przecież nie chce nic zaostrzać, serio od wczoraj żyjesz w tym kraju?

Wypowiedzi pinokia i innych pisiorów są czysto pod wycięcie ich i wstawienie do szczujni, że jacy to oni są wspaniali

@Laukaer o #!$%@? dałem plusa zielonce xd
@staryhaliny no tak na logikę można zaostrzyć przepisy przyjmowania do pracy osób na opioidach i weryfikowania czy są na takich lekach ale trzeba jeszcze mieć mozg żeby wpaść na taką oczywistość zamiast sepic plusy na kolejnym "sensacyjnym" wpisie w tej sprawie.

A teraz usuń mój komentarz jak każdy błazen piszący takie brednie.
@staryhaliny: Prosze mu to przekazac - “ty #!$%@? dzbanie #!$%@?, na kato regularnie #!$%@? sie patologia i patusy szukaja zaczepki, a policja szuka ludzi ktorzy pija spokojnie piwo w parku zamiast byc w tych miejscach w ktorych sa reguralne #!$%@? - takze daruj sobie to #!$%@?, ty i caly wasz #!$%@? majdan”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@staryhaliny no tak na logikę można zaostrzyć przepisy przyjmowania do pracy osób na opioidach i weryfikowania czy są na takich lekach ale trzeba jeszcze mieć mozg żeby wpaść na taką oczywistość zamiast sepic plusy na kolejnym "sensacyjnym" wpisie w tej sprawie.


A teraz usuń mój komentarz jak każdy błazen piszący takie brednie.

@bizonsky:

Panie, ale nie obrażej pan, dobre?
Dyskutuj, ale nie atakuj osobiście.

Wątpię żeby Morawiecki miał na myśli to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@staryhaliny no tak na logikę można zaostrzyć przepisy przyjmowania do pracy osób na opioidach i weryfikowania czy są na takich lekach ale trzeba jeszcze mieć mozg żeby wpaść na taką oczywistość zamiast sepic plusy na kolejnym "sensacyjnym" wpisie w tej sprawie.


A teraz usuń mój komentarz jak każdy błazen piszący takie brednie.


@bizonsky: mogą nawet kazać zawodowym kierowcom odtańczyć jezioro łabędzie przed trasą, ale to i tak gówno da bo w
@staryhaliny: dobrym pomysłem mogłoby być wyposażenie kierowców w gaz / paralizator / itp. dzięki czemu czuliby się bezpieczniej w razie ataku na autobus. Częstsze i poważniejsze testy psychologiczne też mile widziane