Wpis z mikrobloga

pamiętacie jeden z tych ostatnich filmików gdzie ponoć facet tej dziewczyny biegnie za autobusem, klnie i na końcu coś wypada?
Na mirko piszą, że ponoć wypadł jej skalp, buty, a zmielone ciało wypadło kilka metrów dalej spod autobusu.
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co musiał czuć ten facet gdy zobaczył jej zmasakrowane, zakrwawione zwłoki...
Nie mogę zrozumieć postawy osób, bijących brawo kierowcy.
#katowice #wypadek
SpasticInk - pamiętacie jeden z tych ostatnich filmików gdzie ponoć facet tej dziewcz...

źródło: comment_1627919528RAM2WxiJrFuyv1BXGekiiN.jpg

Pobierz
  • 76
@krokz: No mógł, ale w takich chwilach traci się racjonalną ocenę sytuacji. Z fotela przed komputerem łatwo się ocenia co można a co nie.
Dobrze że prawo rozróżnia morderstwo od nieumyślnego spowodowania śmierci.

A i do innych, potrącenie kogoś to nie jest zgoda na bycie pobitym.
Nie wszyscy którzy bronią kierowce uważają że dobrze że kobieta zginęła.


Ale można mieć trochę bardziej złożoną opinię niż "ugabuga dobrze że patusiara umarła", albo
@krokz: Zarzut to nie wyrok, a prokuratura w Polsce lubi dawać zarzuty do oporu.
Jeżeli typ faktycznie miał powody żeby się obawiać o życie, a ruszające się drzwi na to wskazują.

To raczej widzę nieumyślne spowodowanie śmierci na skutek ucieczki.
Na zamiar ewentualny musiałby świadomie ocenić że jego ucieczka grozi czyjąś śmiercią, a pod wpływem stresu miał prawo świadomej oceny sytuacji nie mieć.
Te, a jakby patusy wbiły do autobusu i pobiły/zabiły kierowcę, to byście gadali, że mógł uciekać nie zważając na sytuację, żeby się chronić?

Im bardziej zmasakrowane ciało tym wyższa kara? xD


@GrafikaUltraHaDe: i jak zwykle klasyczny wysryw CO BY BYŁO GDYBY!.

To by go w najgorszym przypadku pobili, złapaliby patusów i tyle, ale jak widzę kolejny ekspert szpagatowy uważa, że kieriowca dobrze zrobił, że zamordował kobietę, a drugą osobę prawie zabił,
jakby patusy wbiły do autobusu i pobiły/zabiły kierowcę


@GrafikaUltraHaDe: a wytłumaczysz mi czemu mieliby to zrobic jeśli ten debil by w nich nie #!$%@? z klaksonem potrącając dwie osoby? Do takiej sytuacji by zwyczajnie nie doszło gdyby nie jego kretyńskie i patologiczne zachowanie. Normalny człowiek ma odruch ominięcia albo zahamowania przed gołębiem na drodze, a pan kierowca wjeżdża 16 tonowym pojazdem w grupę ludzi, szok. Szczerze jakbym był tam na miejscu,
@AutismoHarbinger: dobrze widział ludzi przed maską, nie trszeba mieć umysł einsteina żeby ocenić ze to niezbyt dobry pomysł dawać gaz do dechy. zarzut to nie wyrok, ale mysle ze w tej sprawie można już traktować jako jedno
@technojezus: nie no miał czekać, aż mu wparują do autobusu, poweim tak, gówno wiesz a się wypowiadasz.
Debile byli pod wpływem alkoholu i na dodatek byli patusami, zachowują się jak zwierzęta, są nieprzewidywalni. Miałem nieprzyjemność z takimi obcować, nic nie wskazywało na to, że nagle im coś #!$%@?, bo zachowywali się normalnie, tylko piwko popijali w autobusie. Pojeździj sobie po 22:00 autobusami, to może na własnej skórze się przekonasz jacy to
nie no miał czekać, aż mu wparują do autobusu


@GrafikaUltraHaDe: a dlaczego chcieli go bić? Bo debil potrącił kobietę. Wina kierowcy w 100%. Nor alny czlowiek by ominął, albo zatrzymał się przed patolosami zadzwonił po policje/czekał aż się skończy, no ale po co!

A inteligenci szpagatowi bronią mordercy, bo go MOŻLIWE, że pobić chcieli xDDD a już zero wzmianki, że typ sam zaczął i #!$%@?ł sobie życie.

Gówno to Ty wiesz
a dlaczego chcieli go bić? Bo debil potrącił kobietę.


@technojezus: Mój ulubiony high iq take. Nawet neuropejscy oświeceni to piszą.
Nie wiedziałem że potrącając kogoś zrzekasz się prawa do obrony, i dajesz przyzwolenie na bycie pobitym.

A inteligenci szpagatowi bronią mordercy, bo go MOŻLIWE, że pobić chcieli


A to drugi high iq take. Wiadomo zdenerwowany pijany pan szarpiący drzwi nie daje podstaw by sądzić że chce Cię pobić, dopiero jak Cię