Wpis z mikrobloga

pamiętacie jeden z tych ostatnich filmików gdzie ponoć facet tej dziewczyny biegnie za autobusem, klnie i na końcu coś wypada?
Na mirko piszą, że ponoć wypadł jej skalp, buty, a zmielone ciało wypadło kilka metrów dalej spod autobusu.
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co musiał czuć ten facet gdy zobaczył jej zmasakrowane, zakrwawione zwłoki...
Nie mogę zrozumieć postawy osób, bijących brawo kierowcy.
#katowice #wypadek
SpasticInk - pamiętacie jeden z tych ostatnich filmików gdzie ponoć facet tej dziewcz...

źródło: comment_1627919528RAM2WxiJrFuyv1BXGekiiN.jpg

Pobierz
  • 76
@GrafikaUltraHaDe: dlaczego chcieli mu wbic do autobusu? bo sam uderzył najpierw zderzakiem jakąś dziewczynę, poza tym mógł zachować się znacznie inaczej, zjechać na drugi pas i tamtym uciec, zadzwonić po policję, użyć przycisku bezpieczeństwa, cofnąć autobus. przejechał ich z premedytacją, nawet nie zwolnił jak pchał tego typa i tez prawie go zmienił. sprawa bardzo medialna wiec chłop pewnie dostanie nie mniej niż 25 i wyjdzie po 18 za dobre sprawowanie
@sroka22: już nie pierwsza tak nagłośniona sprawa, zazwyczaj w takich sad #!$%@? dla świetego spokoju wysokie wyroki żeby szum medialny się skończył, to po prostu im na rękę
@krokz: No i skończy się, będzie odwołanie i zawiasy, bo nieumyślnie, bo w stanie uniesienia etc. Nie wydaje mi się, żeby skończył w więzieniu, a w to, że będzie to dłużej niż 2-3 lata to nawet nie wierzę.