Wpis z mikrobloga

pamiętacie jeden z tych ostatnich filmików gdzie ponoć facet tej dziewczyny biegnie za autobusem, klnie i na końcu coś wypada?
Na mirko piszą, że ponoć wypadł jej skalp, buty, a zmielone ciało wypadło kilka metrów dalej spod autobusu.
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co musiał czuć ten facet gdy zobaczył jej zmasakrowane, zakrwawione zwłoki...
Nie mogę zrozumieć postawy osób, bijących brawo kierowcy.
#katowice #wypadek
Pobierz
źródło: comment_1627919528RAM2WxiJrFuyv1BXGekiiN.jpg
  • 76
pooglądaj se sadola z wypadkami autobusów, to może ogarniesz, że można nie zauważyć czegoś na drodze, a szczególnie jak jest takie zamieszanie jak tutaj


@GrafikaUltraHaDe: LOL, tak kierowca autobusu nie zauważył grupy osób na ulicy i się w nich przez przypadek wbił xD usuwaj konto
@AutismoHarbinger: a ty rozumiesz, że by się nic nie stało, gdyby kierowca miał mózg i nie #!$%@?ł się autobusem w pierwszą kobietę, którą potrącił? Czy jesteś jednak aż tak ograniczony i tego nie rozumiesz?

Ale wiadomo, kierowca bezkarny!!!
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co musiał czuć ten facet gdy zobaczył jej zmasakrowane, zakrwawione zwłoki...


@SpasticInk: ja też nie jestem, ale na pewno nie czuł sie winny, że się #!$%@?ł na środku ulicy powodując zagrożenie. Od takich patusów nie ma co wymagać głebszych przemyśleń.