Wpis z mikrobloga

@Bratkello: Generalnie daleko bycia mi fanem kanału "samochodoza" i działalności tego typa xD.
Ale jedyne czego mi brakuje w działaniu naszych służb - to że sami z siebie nie reagują jak ktoś parkuje np. na przejściu, bezpośrednio przed przejściem, w jakiś wjazdach (blokując np. dojazd do jakiegoś bloku potencjalnym służbą) i generalnie w miejscach gdzie stwarzają takie pojazdy zagrożenie.

Bo jak ktoś stoi lekko nie przepisowo, ale nikomu nie przeszkadza i
  • Odpowiedz
@mirko_efekt: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taaa, bo im się nie chcę wysyłać wezwania, potem pytać kto był osobą parkująca i wtedy dopiro wystawiać mandatu. Ja nie oczekuje, że będą latać i czepiać się każdego źle zaparkowanego auta, ale osobiście mnie wkur.. jak u mnie w miescie jest przedszkole, gdzie są 2 przejścia dla pieszych w okolicy. Rodzice odbierający dzieci z tego przedszkola potrafią zaparkować dookoła przejść dla
  • Odpowiedz
SM zawsze nakleja na drzwi kierowcy taka laurke, by sie nie mogl debil przyczepic, ze nie zobaczyl, ze ma blokade i nie rozwalil sobie auto


@stormkiss: nie zawsze, czasami na przednią szybę kładą

Wiem to bo nie zauważyłem kiedyś blokady i rozwaliłem nadkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyjechali, pośmieszkowaliśmy i zdjęli blokadę bez mandatu XD
  • Odpowiedz
@haosek: "Ale jedyne czego mi brakuje w działaniu naszych służb - to że sami z siebie nie reagują jak ktoś parkuje np. na przejściu, bezpośrednio przed przejściem,w jakiś wjazdach (blokując np. dojazd do jakiegoś bloku potencjalnym służbą) i generalnie w miejscach gdzie stwarzają takie pojazdy zagrożenie." - jeśli chodzi o blokowanie wjazdów - nie mogą wtedy reagować sami - to akurat rodzaj wykroczenia do którego na miejscu musi być osoba
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o blokowanie wjazdów - nie mogą wtedy reagować sami - to akurat rodzaj wykroczenia do którego na miejscu musi być osoba zgłaszająca. I właśnie to jest jeden z przykładów na to, że zwykły człowiek, nie znający problematyki "od tej drugiej strony", czasami nie rozumie wielu obowiązujących w Polsce przepisów i zasad, a oczekuje od służb działania. A to nie jest tak jak wydaje się większości, że patrol sobie przyjedzie, cyk
  • Odpowiedz
@haosek: Jeśli chodzi o akcję pokazową raz na rok - przecież właśnie takie są robione. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że to jedyna reakcja na jaką stać nasze służby przy posiadanych zasobach ludzkich. Wpływa pismo (zgłoszenie) - patrol jedzie, robi jedną - dwie interwencje i na tym się kończy kontrola danego miejsca. Tak to wygląda zarówno w policji, jak i sm. Ale nie, to nic nie da. Rotacja nieprawidłowo parkujących aut w takich
  • Odpowiedz