Wpis z mikrobloga

@majcher_krk: I wiele innych rzeczy z ktorymi zyja ludzie, jezeli depresja nie jest spowodowana tym ze ktos zostal odrzucony przez druga osobe i dalej w tym tkwi bez wyciagniecia wnioskow, to tu mozna sie zastanawiac, czy sie czegos nauczy, czy popadnie w jeszcze wieksza depresje.
@nicalibres: moim zdaniem też, dlatego jako osoba z zaburzeniami psychicznymi wreszcie niedawno zrozumiałem że zawsze będę i powinienem być sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw rzeczy typu nerwica są w zasadzie niewyleczalne, można je zaleczyć i nie mieć objawów ale zawsze mogą powrócić. To tak jak z alkoholikiem, może nie pić ale to i tak niepijący alkoholik.
@bmw325i: A i jeszcze moge ci powiedziec, ze od takiej osoby mozesz sie dowiedziec troche o sobie, o swoich wadach, co zmienic, co jest nie tak (tylko sie nie zmieniaj dla niej zrob analize co jest czescia twojego charatkertu, a co wada, bo okaze sie ze tak sie zmieniles az zmieni sie jej nastawienie do ciebie). Z doswiadczenia ci powiem ze kobiety bardzo patrza na budowe ciala, wiec polecam sie zmusic
W stanie zakochania mozna nawet porzucic zainteresowania, albo odczuwac mniejsza przyjemnosc z tych czynosci, no ale jak ktos nie ma zaintersowac niczego nie lubi, to wtedy tak niech zacznie robic analize swojego zycia bo gdzies sie zgubil.


@Dukov: czy zgubił trudno określić.Ja np po prostu zawsze żyłem z dnia na dzień i szybko mi się wszystko nudziło.Analiza długo nie potrwa urodziłem się to żyje, szkołę skończyłem bo trzeba było iść do
Jeśli masz dobrych rodziców, to pozwól im zrozumieć co się z Tobą dzieje. Jeśli chodzisz na terapie to też tam to porusz.. musisz nauczyć się żyć ze swoją wrażliwością, inaczej będzie źle


@quizonmyface: oj jakie to mądre, za to dałbym dwa plusy gdybym mógł
Ucieka się od samego siebie żeby nie było wstydu przed samym sobą i to jest jakby to kółko #!$%@? w tym aspekcie.
@little_muffin: Tabletki nie są po to, żeby być szczęśliwym, tylko po to, żeby wygłuszyć trochę te złe emocje. Nie ma leczenia depresji bez psychoterapii. A opieranie swojej chęci do życia, samooceny itp. na innych ludziach jest złe. Dlaczego? Bo mogą zacząć to wykorzystywać, bo to bez sensu (taka najbardziej obrazowa to np. sytuacja z menelem: póki prosi o hajs to jesteś kierownikiem, królem złotym, a jak odmówisz no to już nie).
Ja wszystko planuje, nawet zaspisuje rzeczy ktore chce doswiadczyc albo dostac, najgorzej tak tkwic w jednym punkcie, bo zdarzyla sie nie przyjemna rzecz w zyciu.


@Dukov: ja nie mam za bardzo pragnień jedynie na rokse będę musiał iść.Same nieprzyjemne jeszcze nic zaplanowanego mi się nie udało.Na szczęście nie tkwię w jednym punkcie tylko do przodu idę.