Wpis z mikrobloga

@Kalafjoreg: No i widzisz? Już strzelasz fochy i nie dopuszczasz do siebie informacji, że może być inaczej. Skoro uważasz, że świat leży u Twych stóp bo takiś fajny/niefajny to spoko. Jeśli uważasz że przegrałeś? Również. Nie moja sprawa jeśli chcesz sie nad sobą całe życie użalać.

Pozdrowionka.
  • Odpowiedz
@solomaniana: Ja to wiem, po studiach dałem sobie spokój z laskami, nie licząc kilkukrotnych seksów. Nie ma co życia tracić na wieczne poszukiwanie kobiety. Dodatkowo jeśli laska sama Cię nie podrywa to i tak nic z tego nie będzie. Złota zasada.
  • Odpowiedz
@Kalafjoreg: Czyli co, skoro ja wyszedłem z przegrywu (połowicznie, bo wg wielu skoro nie mam laski to jeszcze w nim tkwie) to Tobie się nie uda? Czy co chcesz teraz przekazać bo nie rozumiem.
  • Odpowiedz
moim zdaniem ludzie z zaburzeniami psychicznymi, nie powinny pchać się w związku, dopóki się nie wyleczą i nie będą się czuli dobrze sami ze sobą


@nicalibres: Nie ma to jak powiedzieć komuś kto cierpi na chorobę znaną ze związkiem z samotnością by się odizolował i "znalazł szczęście w sobie" (Tak z na szybko: Magik śpiewający o byciu bogiem wyskoczył przez okno, a Alan Watts pieprzący o "znaniu siebie" i "że nic
  • Odpowiedz
@Kalafjoreg: Dobra, sorry my bad, #!$%@?ły mi się tematy w których miałem odpisać bo na raz dostawałem powiadomienia i się gigantycznie źle wysłało nie tam gdzie trzeba. Kajam się i zasługuje na zbesztanie.
  • Odpowiedz
@solomaniana: No racja, ale to praktycznie to samo, bo laska pokazująca zainteresowanie zachowuje się czesto kokieteryjnie, więc dla faceta samo to już jest podrywaniem jako że wiadomo o co chodzi ; ).
  • Odpowiedz
@nicalibres: Jak ja lubie teksty nie uzalezniaj szczescia od drugiej osoby, juz czlowiek nie moze sie czuc samotny ( ͡° ͜ʖ ͡°), a szczescie to pojecie wzgledne, jeden poczuje sie dobrze jak cos zje, drugi jak cos osiagnie, a jeszcze inny jak spotka wybranke zycia, no ale ludzie ci wmowia ze najpierw musisz zostac samotnikiem, juz nawet nie wspomne ze po czasie zatraca sie w sobie jakies
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Tu masz racje w 100%, ale trzeba pamietac zeby sie nie lamac jak nie wyjdzie tylko wykorzystac nabyte doswiadczenie i szukac dalej, no ale nikt nie zrozumie osoby ktore ma wszystko doslownie wszystko, ale odzczuwa samotnosc, a samotnosc sie z nami nie bawi pojawia sie nawet obnizona samoocena, szukanie innych bodzcow etc.
  • Odpowiedz
: No nie moge jaka pasje? Po prostu niech robi to co lubi, a nie szukanie na sile jakis innych rzeczy byle nie myslec o kobiecie, to jak walka z samym soba.


@Dukov: ja sam po sobie wiem jak to działa,ale niestety nic nie lubię.Ja napisałem ironię,bo zawsze od ludzi można takie rady usłyszeć i gówno one dają
  • Odpowiedz
moim zdaniem ludzie z zaburzeniami psychicznymi, nie powinny pchać się w związku, dopóki się nie wyleczą i nie będą się czuli dobrze sami ze sobą


@nicalibres: ale zdajesz sobie sprawę, że niektóre zaburzenia psychiczne to nie jest grypka i nie da się ich wyleczyć? Z niektórymi schorzeniami trzeba nauczyć się żyć, depresja też może być taką chorobą.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: W stanie zakochania mozna nawet porzucic zainteresowania, albo odczuwac mniejsza przyjemnosc z tych czynosci, no ale jak ktos nie ma zaintersowac niczego nie lubi, to wtedy tak niech zacznie robic analize swojego zycia bo gdzies sie zgubil.
  • Odpowiedz