Wpis z mikrobloga

nie no oni chyba nie biegną 20 km/h XD


@Gorlojarz: najlepsi biegną ( ͡º ͜ʖ͡º) W tej chwili rekord świata to 2:01:39 - ten komu uda się zejść poniżej 2h przejdzie do historii. A na wyścigach kolarskich na odcinku 150-200km lecą ze średnią prędkością ponad 40kmh
średnia 20kmh na rowerze jest osiągalna po kilku dniach jazdy xD


@zGdyniMlodyG: nie wydaje mi się XD Dużo zależy od roweru, terenu i wiatru. No załóżmy, że ktoś w dobrej formie fizycznej i aktywny fizycznie, na szosie czy gravelu to sobie pyknie to bez problemu po w miarę płaskim tak kilkadziesiąt czy nawet 100 km, ale obstawiam, że większość niedzielnych parów po wstaniu z kanapy ledwo by te 50km przejechała, nie
@America:

Jak #!$%@? można skoczyć ponad 8 metrów? Odmierzcie sobie odległość 8 metrów i zobaczcie o czym mowa.

Biegną 9-10 metrów na sekundę. Wystarczy się wybić tak, żeby przez sekundę się utrzymywać w powietrzu. Zacznij trenować sprint, sprawdź po roku z jaką prędkością się poruszasz i jak daleko byłbyś w stanie skoczyć, gdybyś się porządnie wybił. Najpewniej nie masz warunków fizycznych, więc te 5-6 metrów powinieneś w stanie skoczyć.
Weź przejedź rowerem 42km ze średnią prędkością ponad 20km na godzinę


@dziara1429: Akurat to trudne nie jest. Ktokolwiek ma kondycję co najmniej przeciętną, powinien sprostać zadaniu. Nie mam problemu, by na MTBku z grubymi oponami po asfalcie przejechać ponad 300 km z prędkością rzędu 23 km/h. Nie zmienia to faktu, że w przypadku biegu taka prędkość jest dla mnie niewyobrażalna.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mainecoompf: No to zmarnowałeś talent, bo mało która osoba, nawet wysportowana, która nie jeździ przynajmniej kilka razy w miesiącu takiego tempa nie zrobi rowerem górskim.

@kuss115: a Ty już całkiem dowaliłeś do pieca xD 300km to na wet dla peletonu zawodowców około 8 godzin jazdy i nawet oni odczują taki dystans.
no to jest #!$%@?, w tv tak tego nie widać pewnie i tak sobie człowiek myśli „no 8m w dał no fajen fajen” albo „2.40 wzwyż, gituwa”, a po chwili ale zaraz zaraz...przecież na 2.40 to ja mam sufit w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mózg #!$%@?...


@luqu: Ty, #!$%@?, rzeczywiście.

JAK #!$%@? MOŻNA SKOCZYĆ WZWYŻ 2,40?!!!

XDDDD

NO JAK
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuss115: ja nie mówię, że nie przejechałeś, ale mówienie, że coś jest proste, po czym dodawanie swoich osiągnięć wymagających pewnie co najmniej kilku lat treningów to trochę kiepskie zestawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)