Wpis z mikrobloga

@dziara1429: Nie sugeruj się średnią, bo średnia kłamie. Mogło być tak, że lewą nogą biegł 10km/h, a prawą nogą 30km/h i nie wiadomo, który wynik brać pod uwagę. To tak jak prezes firmy zarabia miliony, a pracownicy minimalną i wychodzi, że każdy pracownik w firmie zarabia ŚREDNIO 15.000zł miesięcznie. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Weź przejedź rowerem 42km ze średnią prędkością ponad 20km na godzinę

@dziara1429: no bez przesady, w miarę sprawna osoba zrobi to nawet bez przygotowania, jedynie z bólem tyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°) mając 13 lat zrobiłem 115 km ze średnią 21 km/h, rowerem górskim. Wprawdzie warunki były sprzyjające i w drugą stronę średnia była już poniżej w okolicach 19, no ale to nie jest nic wielkiego.
@ziel0ny: po miesięcznym treningu pod okiem ogarniętego wefisty gimnastyczne osoby skakały po 1,60 -1,70 w średniej szkole ()
,a tutaj mowa o osobach co trenują dany sport profesjonalnie kilkanaście lat -ich zadaniem jest pobijanie ludzkich rekordów które wydają się być niemożliwe do pobicia ,za to później są emerytury olimpijskie i kontrakty reklamowe na dekady .