Wpis z mikrobloga

@katyperry92: nie sa sztuczne. mają fajny delikatny posmak mięty. wiadomo nie za mocny bo ch. Je z uni zabroniły mentoli. Jak chcesz mocniej podkręcić mentol to kup karte mietową /ice. jak wsadzisz dwie do paki ks to będą mocarnie mentolowe. co kto lubi. Ja je polecam bo chyba nie ma w pl grubych zielonych. Są jeszcze winstony zielone cienkie , tansze 13.99 ale posmak lekko sztuczny. Jeszcze są jakies czestery nowe
@katyperry92: ogólnie jak ktoś lubi mentolki to ma sporo możliwości. Najmocniejsze zrobisz z kartami, mozna tez kulki kupic z allegro i sobie wpychac w filtr. Ale jakoś producenci jakąś obchodzą przepisy i robią lekkie mentolki. Tylko szkoda bo kazde zielone faje mają malutko nikotyny i niemożna sie napalić. Jedyna opcja to kupic neutralne faje wsadzic 2 karty i essa.
Ciekawostka LD red mają max nikotyny w europie 1mg. Marlboro red 0.6 xdd tyle co niebieskie ld. Jeszcze są cygaretki jagosowe winston. Mają napewno 1mg albo i woecej polecam. maja kapsułke jak nie lubisz jagody to nie klikasz. MAJĄ FILTR MOZNA SIE ZACIAGAC
@kuba-jikj: uwielbiałem mentole czy kliki cienkie ale teraz nie napaliłbym się tym, przerzuciłem się na zwykłe i lipa a kiedyś co chwila paliłem chesty zielone badz kliko grube / cienkie
@Zi3L0nk4: Jak chhcesz to wkładasz 2karty czekasz 12min. Kup tanie neutralne Winstony Platinum albo niebieskie czy tam jakieś lajty. Tylko nie czytaj że po 60 minutach się zrobią mentol xd. Bzdura po 24 a nawet 48h są najmocniejsze i aż lodem zioniesz xd.