Wpis z mikrobloga

Jak tam wasze P A S J E i ZAINTERESOWANIA? Macie jakieś fajne? Pomagają zatkać dziurę powstałą w związku z byciem przegrywem skazanym na samotność? Jeśli tak, to zaprawdę powiadam wam: COPE COPE COPE.

Na pewno zaraz przylezie jakiś normik lub rozwiedziony boomer, co od 15 do 33 roku życia miał ciągle dziewczynę i powie, że związki są przereklamowane, nic nie dają, kobieta zrzędzi, zabiera majątek itp., a najlepiej to ZAJĄĆ SIĘ SWOIM ROZWOJEM, ale nie czytaniem książek o u-bootach czy filozofii, a czymś innym np. nurkowaniem, wakacjami i samochodzikiem brum brum. Kobiety kochają jak facet ma PASJE (ale nie jakieś nudne dla nerdów tylko dla normików). MUSISZ MIEĆ HOBBY PASJĘ DLA NORMIKÓW DOPAMINIARZY! Po co ci związki, młody człowieku? Jesteś na studiach, INWESTUJ W SIEBIE! To znaczy oddawaj się kultowi bożka mamony (lub ucz się w tym celu) i olej jedyną szansę na związek w życiu, jaką jest bycie w sztucznym środowisku, mającym normalne proporcje płci i duży zasób młodych kobiet. Jedyna szansa na znalezienie związku i niebycie prawiczkiem, ale JA - KOŁPIARZ mówię: olej to, bo tere srere rozwód, alimenty, pantoflarze, forsa, p0lka, zdrady, a ja miałem 20 lat dziewczynę i wcale niczemu mi się to przysłużyło. Chciałbyś bardzo mieć dziewczynę? Spermiarz i desperat z ciebie. Nie czytałeś na wykopie, że każdy związek to katorga, bycie okradzionym a na koniec rozwód? Są tylko dwie opcje: albo masz super związek jak 1% par albo taki najgorszy, makabryczny. Nic poza tym. Co? Uszkodzenia mózgu od samotności udowodnione naukowo? Hehe akurat w te badania naukowe nie wierzę tee hee.

Obraz nędzy i rozpaczy. Neurotyczne i nihilistyczne konsumowanie produktu to nie jest sens lub radość życia.

Nienawidzę was, wy przeklęci zwodziciele. Mówiąc młodym mężczyznom, żeby odpuścili sobie szukanie związku, dopuszczacie się zbrodni. Macie krew na rękach. Wielu wam uwierzyło i do śmierci (poprzez odkręcenie kurka z helem zapewne) będą wracać do pustego mieszkania pełnego nakupowanego impulsywnie szmelcu. Po odejściu ze szkół nigdy nie trafią na miejsca, gdzie można realnie znaleźć dziewczynę. Zmarnują młodość i jedyną szansę na nabranie rozpędu życiowego i niepopadnięcie w rozpacz i chorobę psychiczną od samotności. Nienawidzę was #mgtow #redpill i będę was zwalczał za kłamstwa oraz zbrodnię przyczyniania się do nędzy i samobójstw wśród inceli.

#blackpill #przegryw #incel #zwiazki #seks #tinder #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
  • 46
  • Odpowiedz
@hans211: mgtow to jest dobre dla 30 kilkuletniego rozwodnika, co za mlodu ruchal julki z klasy i na studiach a potem sie ożenił, a potem rozwod bo zona go #!$%@?. Taki ktos moze potem isc swoja droga i realizowac PASJE czy HOBBY. A nie 30 letni incel, co za reke nie trzymal.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@BlackpillNaCalego dziś takie czasy, że nawet high tier norniki będą incelami jak nie ogarną dziewczyny na studiach. Natomiast ich trochę brzydsi koledzy mogą mieć dane. Co do sub 5 to oczywistym jest że dla nich never began i nie ujmuje ich w swoich rozważaniach
  • Odpowiedz
@hans211: 100% racji, te wszystkie mgtow, redpill, blackpill to cope. Wmawiają ludziom, że kobieta nie daje szczęscia i w ogóle bądź najpierw szczęśliwy sam ze sobą i bądź pewny siebie. Bądź pewny siebie i czuj się wartościowym gościem, gdy każda laska daje ci kosza xDDDD. Czuj się wartościowom jednostką, gdy każdy daje ci kosza - co w tym trudnego? To jest zajebisty fikołek.

Albo ten cope od @cor1sto

OPie to nie brak dziewczyny niszczy Ci głowę, tylko to, że sobie nawkręcałeś, że druga osoba jest w stanie zamienić Twoje życie w bajkę, Wy sami sobie niszczycie życie uważając, że kobieta to jakaś mistyczna postać, czy jakiś anioł, że Wasze smutki znikną. Widzicie tylko
  • Odpowiedz
@hans211: Wszystko jest kwestią perspektywy. Dzisiaj wracając z pracy moim pięknym Mustangiem puszczałem na pasach gościa idącego z dwojgiem dzieci i czymś co kiedyś przypominało kobietę. Kiedy spojrzał w moją stronę zobaczyłem ogromny smutek w jego oczach. Po raz pierwszy od wielu lat ucieszyłem się że wrócę do swojej piwnicy, otworze piwko i będę miał wszystko w dupie. Przegryw nie jedno ma imię i nie jedną formę. Możesz przegrywać ale
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc Ty chyba mnie nie do końca zrozumiałeś. Ja po prostu nie wkręcam sobie, że z powodu spełnienia potrzeb instynktownych będę się czuł o wiele lepiej niż bez nich. Tak jak @meloni1337 powiedział, wszystko jest kwestią perspektywy i rachunku korzyści i rezygnacji z wielu rzeczy.
  • Odpowiedz
@hans211: Ok, tylko nikt Ci nie każe wybierać tego lub tego. Nie musisz poświęcać się pasjom kosztem socjalizacji. Znam dużo ludzi, którzy właśnie przez hobby lub grupy zainteresowań poszerzyli swoje grono znajomych lub poznali drugą połówkę
  • Odpowiedz