Wpis z mikrobloga

Prawie -50kg i tylko 6kg do "prawidłowej wagi" wg BMI z przypominam otyłości klinicznej :D Za tydzień jak się uda przebić tą barierę trochę większy post, aktualizacja pomiarów, może fotki itp.

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 31.07.2021
Waga: 86,67kg (-0,94kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -49.33kg
Średnia tygodniowa: 49.39/58 = 0,85kg

Zmiana jaką zastosowałem to wyrzuciłem tradycyjne cardio i wrzuciłem HIIT na rowerku.

#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
#hejgrubasie
Hejtel - Prawie -50kg i tylko 6kg do "prawidłowej wagi" wg BMI z przypominam otyłości...

źródło: comment_1627716313Mf7E1Xve6i5B3BiigIhn5u.jpg

Pobierz
  • 22
@Luasek: ja teraz do tego podchodzę tak ze sukces będę czuł jak po prostu już nigdy nie odbije z wagą, ale wydaje mi się że po takim czasie to już jest po prostu zmiana stylu życia. Wątpię bym się zapomniał. Ogólnie, to docelowo chcę zjechać do tych 80/79...ale później chcę zrobić z 10kg masy jakościowej/mięśni by być tak gdzieś 89/90, ogólnie nie chcę już nigdy ważyć więcej niż 90.
@Hejtel: Kurna, no szanuję w opór. Lubię sobie przeglądać w ramach motywacji r/progresspics , ale to jednak nie to samo, co ktoś z "własnego podwórka". Mam nadzieję znaleźć się tam, gdzie Ty za kilka miesięcy (no dobra, ja to bliżej 100, bo jednak jestem wyższy). Wrzucaj foty koniecznie, bo przy zrzuceniu tylu kg to naprawdę jest się czym chwalić! (σ ͜ʖσ)
@Hejtel: kurde ja przez 2 tygodnie nie jadłem kolacji, straciłem prawie 3 kg, w ostatnim tygodniu trochę pofolgowałem i niestety 1,6kg do przodu, tylko że wznowiłem trening. Masakra. Jestem rozdrażniony bez tej kolacji i ogólnie słabo się czuję. Nie wiem jak to wszystko pogodzić. Jakiślekki trening w domu robię sandbagiem ale musiałbym chyba kilka razy cięższy robić, żeby zwiększyć zapotrzebowanie na kalorie i móc jeść kolacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hejtel: gratuluję, ale na przyszłość uważaj XD ja raz zrzuciłem sporo, tylko później tu na imprezie kebab gdzie indziej u babci podjadlem i po 2 latach wróciłem do bycia #!$%@? ulancem( ͡° ʖ̯ ͡°) jakieś rady odnośnie ćwiczeń przy takiej nadwadze? Ostatnio biorę się za siebie, bo po lockdownie mam kondycję 0 i niewiele mi do twojego wyniku początkowego brakuje a boję się żeby się nie uszkodzić.