Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki. Znacie mnie tutaj z wyzwania (od 9k do 100k) które prowadziłem pod tagiem #mrfiemka
Jak większość z was wie - granica do której dobiłem to 80k w ciągu miesiąca. Później wszystko zaczęło się sypać. Ostatecznie uciekłem 90% kapitału do piaskownicy krypto i teraz tutaj się bawimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Anyway na giełdzie dalej mam ulokowane środki ale nie robię zbytnio gwałtownych ruchów. Obserwacja.

Założyłem swojego bloga gdzie opisałem historię dotyczącą wyzwania oraz gdzie zaczynam publikować trochę o krypto, airdropach czyli kasie za free, i innych tematach. Strona raczkuję ale już można się zapisać do newslettera.
Bez hejtu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na dobry początek wrzucam wam info o ciekawym projekcie portfela krypto walut #coin98 które ma ogromny potencjał ze względu na szeroki możliwości i niskie opłaty. Na start jest okazja do złapania #airdrop Więcej dowiecie się tuuutej:
https://mrfiemka.pl/coin98-portfel-kryptowalut/

Dziś rano kupiłem 399 tokenów C98 na binance. Pewnie lada chwila będę chciał je przerzucić do Coin98.
Na pewno zdam relacje czy uda mi się w perspektywie czasu coś na tym zarobić.

Cheers!

#kryptowaluty #gielda
Ps wszystko co tu robię i pisze nie jest poradą inwestycyjną. Po prostu mówię co myślę.
Fiemka - Cześć mireczki. Znacie mnie tutaj z wyzwania (od 9k do 100k) które prowadził...

źródło: comment_16276438584GH8b9yi4774UJ2sIkkFKU.jpg

Pobierz
  • 7
@Corona_Beerus: Hej hej, nie wiem jak jest na Ledgerze czy Coinomi ale tutaj masz Trade & Swap, więc możesz zamienić kryptowaluty na dowolną kryptowalutę i to po dobrych stawkach. Wiesz jak jest, im wyższa opłata — tym większa prędkość. Opłaty transakcyjne w Coin98 są naliczane dynamicznie, dla optymalnej wysyłki.
Coin98 bazuje na ponad 22 łańcuchach więc staje się to bardzo uniwersalną aplikacją (Bitcoin, Tomochain, Ethereum, Solana Blockchain, Cosmos, Polkadot, TRON, Binance
Ogólnie wydaje mi się, że warto zainstalować i nic nie robić jak ktoś nie ma pewności czy nie jest zdecydowany. Nic nie robić i liczyć na Airdrop. W między czasie obserwować czy rynek przyjmie dobrze nowy Wallet i jak się sprawdzi w praktyce. Często wychodzi na to że dobrze być uczestnikiem czegoś nowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiemka: fajny blog i inicjatywa, gratuluję wyników. Nie jestem jednak do konca przekonany jeżeli chodzi o bezpieczeństwo tego c98, i jak rozumiem można wymieniać pomiędzy różnymi chainami? Na jakiej zasadzie to się odbywa?
@rancorn: Dokładnie tak. To jest magia tego wszystkiego. Możesz zrobić swap między czym potrzebujesz. Zawsze jest ryzyko, dlatego wrzucam kasę którą mogę stracić. Dzięki!