Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki. Znacie mnie tutaj z wyzwania (od 9k do 100k) które prowadziłem pod tagiem #mrfiemka
Jak większość z was wie - granica do której dobiłem to 80k w ciągu miesiąca. Później wszystko zaczęło się sypać. Ostatecznie uciekłem 90% kapitału do piaskownicy krypto i teraz tutaj się bawimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Anyway na giełdzie dalej mam ulokowane środki ale nie robię zbytnio gwałtownych ruchów. Obserwacja.

Założyłem swojego bloga gdzie opisałem historię dotyczącą wyzwania oraz gdzie zaczynam publikować trochę o krypto, airdropach czyli kasie za free, i innych tematach. Strona raczkuję ale już można się zapisać do newslettera.
Bez hejtu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na dobry początek wrzucam wam info o ciekawym projekcie portfela krypto walut #coin98 które ma ogromny potencjał ze względu na szeroki możliwości i niskie opłaty. Na start jest okazja do złapania #airdrop Więcej dowiecie się tuuutej:
https://mrfiemka.pl/coin98-portfel-kryptowalut/

Dziś rano kupiłem 399 tokenów C98 na binance. Pewnie lada chwila będę chciał je przerzucić do Coin98.
Na pewno zdam relacje czy uda mi się w perspektywie czasu coś na tym zarobić.

Cheers!

#kryptowaluty #gielda
Ps wszystko co tu robię i pisze nie jest poradą inwestycyjną. Po prostu mówię co myślę.
Fiemka - Cześć mireczki. Znacie mnie tutaj z wyzwania (od 9k do 100k) które prowadził...

źródło: comment_16276438584GH8b9yi4774UJ2sIkkFKU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Corona_Beerus: Hej hej, nie wiem jak jest na Ledgerze czy Coinomi ale tutaj masz Trade & Swap, więc możesz zamienić kryptowaluty na dowolną kryptowalutę i to po dobrych stawkach. Wiesz jak jest, im wyższa opłata — tym większa prędkość. Opłaty transakcyjne w Coin98 są naliczane dynamicznie, dla optymalnej wysyłki.
Coin98 bazuje na ponad 22 łańcuchach więc staje się to bardzo uniwersalną aplikacją (Bitcoin, Tomochain, Ethereum, Solana Blockchain, Cosmos, Polkadot, TRON,
  • Odpowiedz
Ogólnie wydaje mi się, że warto zainstalować i nic nie robić jak ktoś nie ma pewności czy nie jest zdecydowany. Nic nie robić i liczyć na Airdrop. W między czasie obserwować czy rynek przyjmie dobrze nowy Wallet i jak się sprawdzi w praktyce. Często wychodzi na to że dobrze być uczestnikiem czegoś nowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiemka: fajny blog i inicjatywa, gratuluję wyników. Nie jestem jednak do konca przekonany jeżeli chodzi o bezpieczeństwo tego c98, i jak rozumiem można wymieniać pomiędzy różnymi chainami? Na jakiej zasadzie to się odbywa?
  • Odpowiedz
  • 0
@rancorn: Dokładnie tak. To jest magia tego wszystkiego. Możesz zrobić swap między czym potrzebujesz. Zawsze jest ryzyko, dlatego wrzucam kasę którą mogę stracić. Dzięki!
  • Odpowiedz