Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niewiemjakotagowac #pytanie #zwiazki

Mircy prosze o rady bo nie mamy pojęcia co zrobić.

Siostra mojej różowej pół roku temu wyszła za mąż. Moja różowa była straszą/świadkową na tym ślubie, #!$%@?ła kupę szmalu na wieczór panieński (wiem nie ważne ale pokazuje że się wtedy angażowała). Typowo polskie podejście do małżeństwa, czyli w pakiecie od razu kredyt pod korek na mieszkanie oczywiście wspólny dla męża i żony.

Moja rózowa ma z koleżankami taki układ, ze korzystają z fejkkonta na tinderze do obczajania lokalnych dynamiczniaków i już tak nawet kiedyś znalazły zdradzającego chłopaka jednej z nich i zrobiła się z tego imba stulecia. Ja o tym koncie wiem i się nie martwię, więc za porady dotyczace mojego związku podziękuję, nie potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jka sie chyba domyślacie fejkkonto sparowało się z męzem siostry mojej różowej. Typ w rozmowie totalnie się nie czai, zapytany wprost czy ma ochotę na ruchanie (innymi słowami bo różowe tak nie mówią podobno) odpisał że tak i widac że już mu sperma mózg zalewa, bo chce się ustawiać na jutro, o tym że w domu ma żonę ani słowa

Pytanie proste, co z tym teraz zrobić? Siorka różowej to taka typowa #szaramyszkadlaanonka, zwykła dziewczyna, na bank nie ma o tym pojęcia. Różowa się boi zaczynać temat bo ślub, kredyt, odkręcanie tego to jakas farsa by była, i płacze mi że ją matka będzie winić że #!$%@?ła małżeństwo siostry albo że wogóle siostra nie uwierzy i się obrazi

Chętnie poczytamy co radzicie w tej sytuacji, bo pomysłów mamy dużo, ale żaden nie wydaje się dobry

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6103271e2cf3e1000bf57036
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 71
  • Odpowiedz
GigantycznaWybranka: Ja bym publikowal. W polskim sadzie kobieta nawet bedac przemocowa narkomanka i zdradzajac dostanie wszystko (dom, dzieci, alimenty), a co dopiero kiedy jest ofiara. Nie ma chyba latwiejszej sytuacji niz przedstawiona. Niech mu odbierze wszystko, zdrade trzeba wypalac ogniem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie patrzec na koszty i ujawnić prawdę. Dzieki temu siostra rożowej bedzie miala szybciej szanse na poznanie godnego siebie partnera. Czas to wartosc. Jak sie w przyszlosci dowie o jego poczynaniach(typo raczej sie nie zmieni), raczej beda brac rozwod, to chyba gorzej? Szkoda dziewczyny na takiego dupka.
  • Odpowiedz
  • 0
@maz00rskie_mleko jak to duże prawdopodobieństwo, że będzie ją bił? Czy to, że ma ochotę na skok w bok zrobi z niego damskiego boksera w przyszłości? Są jakieś badania na ten temat czy ten wywód jest na podstawie twoich doświadczeń?
  • Odpowiedz
Twoja różowa zostanie wrogiem numer 1 w rodzince jeśli o tym powie XD Też chciałem być kiedyś dobry i miły i ziomkowi wysłałem foty rozmów z jego dupą. To zostałem zwyzywany i stwierdził, że włamałem się jej na telefon XD A najlepsze jest to, że ta różowa to była moja FWB, a o typie dowiedziałem się całkowicie niechcący (a jej współlokatorki cisza mimo, że typ był co weekend a ja po jego
  • Odpowiedz
Zostawienie tego w spokoju to najgorsze co można zrobić,


@maz00rskie_mleko: co z oczu, to z serca; czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal - i tak dalej, i tym podobnie. Mówienie prawdy w każdej sytuacji, nie musi być właściwym rozwiązaniem. Chyba już lepiej porozmawiać z facetem, niż doprowadzić do rozbicia małżeństwa.
  • Odpowiedz
G1m: Hejka, mam 21 lat i nie wiem, co to życie, ale się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsze co mi przyszło do głowy, to co za #!$%@?, od razu powiedzcie żonie.... ale po przemyśleniu, i uwzględnieniu że to serio taka szara myszka, to może serio nic nie wie, może nawet jest szczęśliwa, wiec może nie mówcie jej najpierw, tylko niech siostra pójdzoe na spotkanie z bratem?
  • Odpowiedz