Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niewiemjakotagowac #pytanie #zwiazki

Mircy prosze o rady bo nie mamy pojęcia co zrobić.

Siostra mojej różowej pół roku temu wyszła za mąż. Moja różowa była straszą/świadkową na tym ślubie, #!$%@?ła kupę szmalu na wieczór panieński (wiem nie ważne ale pokazuje że się wtedy angażowała). Typowo polskie podejście do małżeństwa, czyli w pakiecie od razu kredyt pod korek na mieszkanie oczywiście wspólny dla męża i żony.

Moja rózowa ma z koleżankami taki układ, ze korzystają z fejkkonta na tinderze do obczajania lokalnych dynamiczniaków i już tak nawet kiedyś znalazły zdradzającego chłopaka jednej z nich i zrobiła się z tego imba stulecia. Ja o tym koncie wiem i się nie martwię, więc za porady dotyczace mojego związku podziękuję, nie potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jka sie chyba domyślacie fejkkonto sparowało się z męzem siostry mojej różowej. Typ w rozmowie totalnie się nie czai, zapytany wprost czy ma ochotę na ruchanie (innymi słowami bo różowe tak nie mówią podobno) odpisał że tak i widac że już mu sperma mózg zalewa, bo chce się ustawiać na jutro, o tym że w domu ma żonę ani słowa

Pytanie proste, co z tym teraz zrobić? Siorka różowej to taka typowa #szaramyszkadlaanonka, zwykła dziewczyna, na bank nie ma o tym pojęcia. Różowa się boi zaczynać temat bo ślub, kredyt, odkręcanie tego to jakas farsa by była, i płacze mi że ją matka będzie winić że #!$%@?ła małżeństwo siostry albo że wogóle siostra nie uwierzy i się obrazi

Chętnie poczytamy co radzicie w tej sytuacji, bo pomysłów mamy dużo, ale żaden nie wydaje się dobry

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6103271e2cf3e1000bf57036
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: pamiętam jak jeszcze za czasów gg grałam w jakąś gierkę i miałam tam znajomego. Na gg w tym takim losowaniu randomowych osób do rozmowy wylosowało mi przyjaciela tego mojego znajomego. Typ znalazlam z opowieści, wiedziałam, że brał ślub kilka miesięcy wcześniej. Miałam max 17 lat a on sie ze mną chciał umawiać ( ͡ ͜ʖ ͡) zasugerowałam czy żona wie, do kolegi wysłałam skriny i
  • Odpowiedz
@Thorrand: Symulacja, w której żyjemy zaczyna się ostro wykrzaczać... Widzę, że nie jestem sam w tym wszystkim >< Ale czaisz jakie to jest perfidne? Koleżanka się koleżance chwali, że zdradza i nic

Ja przychodziłem do FWB, gadam z jej współlokatorkami, kawkę pijemy, wychodzę, a 20 minut później wchodzi jej facet i też ani słowa. #!$%@? wszystko przed nim zatajały...

Jak, #!$%@? jak ja mam komukolwiek zaufać XD? Dobrze, że szybko #!$%@?łem
  • Odpowiedz
@ChadMessiah:

szybko #!$%@?łem pigułkę


Mowa o narkotykach? :D

Ale czaisz jakie to jest perfidne? Koleżanka się koleżance chwali, że zdradza i nic


Taaa, ta akurat przechwalała się zasobami posiadanymi przez tego starego gościa (pod 40-stką), samochód, motocykl, prezenty, jakieś wycieczki nocne (kino, klub, driny, jezioro). Nigdzie nie napisała (a skrupulatnie przeczytałem wszystkie wiadomości jakie wymieniały), że daje mu w zamian dupsko - jednak to chyba było oczywiste.

... a może nie,
  • Odpowiedz
@ChadMessiah:

Wiem, wiem :)

Po prostu śmieszą mnie te wykopowe „pigułki". Jakoś od zawsze miałem taki światopogląd. Z perspektywy czasu to niedobrze, że jako dzieciak masz tak zryty łeb pesymizmem, brutalnością świata i relacji międzyludzkich.

W pracy poznałem ludzi 30-50 lat, z większym rigczem, którzy również mieli takie spojrzenie na świat, a o żadnych „pillach" nigdy nie słyszeli. Ba - byli w tym nawet bardziej stanowczy i zdecydowani, niż nie jeden
  • Odpowiedz
nje: >G1m: Hejka, mam 21 lat i nie wiem, co to życie, ale się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) [...] dobra, same głupoty piszę

Tak, piszesz głupoty i aż dziw, że ludzie w moim wieku mają takie infantylne przemyślenia. Jakieś szantaże? Trzymanie wroga przy sobie? Ja wiem, że wpis to zarzutka, ale twój komentarz mnie rozwalił. W przedstawionej sytuacji chłop jest gotowy zdradzić żonę pół roku od
  • Odpowiedz