Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#szczecin #pasta #gownowpis

Nie wiem #!$%@? mać chłopaki Szczecin nie przestaje mnie zadziwiać i to nie w pozytywny sposób. wjeżdzając od Podjuchy do tego miasta wita was no a jak #!$%@? Rondo tylko że pierwsze jest normalne problem jest w drugim gdyż to rondo jest #!$%@? kwadratowe narazie nie ma nazwy więc przechrzczę je jako Rondo Kresów zwarzywszy na język używany przez pracowników. No w normalnym #!$%@? mieście by postawili Światła tam i puszczali jak na normalnym skrzyżowaniu ale nie #!$%@? nie tutaj w OG #!$%@? Paryżu Północy tutaj myśle że chodziło bardziej o "Paryż Północny" i te jego m-wordowe chatki z gowna i słomy tylko że tu twój dojazd by był rondem. ale spokojnie to nie koniec naszej wędrówki jedziemy dalej i mamy kolejne nikomu nie potrzebne rondo bo tak co najlepsze problem jest tam taki że jest w budowie i ma dosłownie żółtą podwójną ciągłą na żółto wymalowaną więc prawnie nie mozesz #!$%@? przejechać tego dosłownie chłopaki tam sie ta droga kończy jadąc dalej łamiesz prawo XDDDD Rondokracja #!$%@? chłopaki ja mam po wjeździe 5 km do pracy i ja przejeżdżam przez 7 rond w głowie się może #!$%@?ć. Trzymajcie się na tym lewobrzeżu, musze #!$%@? umyć auto jeszcze bo mi się Camo Desert samo zrobiło już ;c
KC was miłego dnia (bo ja wstałem dopiero)
OCIEBATON - #szczecin #pasta #gownowpis

Nie wiem #!$%@? mać chłopaki Szczecin nie pr...

źródło: comment_1627522358yhUFXQoiOhTbbjegCFWuj8.jpg

Pobierz
  • 17
@OCIEBATON jaki wysryw... Biedny chłopiec musi tyle do pracy dojeżdżać i to jeszcze przez ronda! No szok, jak w tym mieście może nie być teleportów! Albo chociaż pustych dróg!? Hur dur, zwykle skrzyżowanie ze światłami były by na pewno lepsze! Na pewno w każdym innym mieście, na całym świecie jest lepiej! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #!$%@? szczecin za kwadratowe ronda! ( ͡° ʖ̯ ͡°)