Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Minęły już 24h od startu Microsoft Flight Simulator dla konsol Xbox Series XS.
Zapraszam do podzielenia się wrażeniami. Jestem ciekawy ile osób napalilo się na mega eksa, a dostali, cytując pewnego klauna - "reskin google maps" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dajcie znać ile godzin spędziliście zanim dotarło do was, że to jednak nie gra dla was, a może jednak nie oczekiwaliscie nic wybitnego, a FS was wciągnął.
Sam osobiście spędziłem setki godzin w różnych simach lotniczych na PC i posiadam odpowiedni sprzęt do nich, ale muszę teraz liczyć na dodanie obsługi wolantów. Jak na razie latam i szkole się w obsłudze Cessny 172 na podstawie filmów z prawdziwej Cessny 172 (xD). Polecam też relaksacyjne loty na odległościach rzędu 300-500km (około 1 godzina lotu) z włączoną na słuchawkach muzyką lub podcastem.
#gry #xbox #xboxseriesx #msfs #pcmasterrace
Pobierz Policjant997 - Minęły już 24h od startu Microsoft Flight Simulator dla konsol Xbox Se...
źródło: comment_16274875419Wtfk6JfLpua8OqxSSzstF.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27: ja jestem dziwny ale uwielbiam gry w których mogę włączyć sobie audiobooka lub podcast w słuchawkach. Kilkukrotnie cała Europę zwiedziłem w ETS2 w taki sposób ʕʔ
Tu przez 90% lotu nie potrzebujesz większej uwagi niż oglądanie widoczków więc nie wiem dlaczego by nie rozszerzyć swojej uwagi na inne rzeczy :)
@Policjant997: troche zabawne sa te argumenty, zwazywszy na fakt iz to klockarze ciagle pisali ze soniarze graja w interaktywne filmiki w ktorych od czasu do czasu wciska sie jakis przycisk, a dzis prosze, patrz na tagi, niezdrowa ekscytacja takim modelem rozgrywki do potegi n-tej :D

@Dante27: ETS2 z ProMods i odpalonym Antyradiem to był sztos ¯\_(ツ)_/¯

@Policjant997: obleciałem znajome miejscówki żeby zobaczyć jak te ich megatechnologie je ogarnęły, po czym wróciłem do normalnych gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I podesłałem kumplowi screena, że jego chata wygląda jak obora ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@naczelnyhejterinternetu: weź jakąś Censę i przeleć nią cały wielki kanion, ale nie leć nad kanionem, a między zboczami. Możesz wystartować na lotnisku zaraz koło kanionu (nie pamiętam jak się nazywa, ale jest popularne) i wylądować na koniec nieopodal, na lotnisku międzynarodowym w Las Vegas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Policjant997: gra na drugim monitorze podczas pracy odpalam sobie autopilota i mam ładne widoczki żeby sobie popatrzeć kątem oka. Jakby były jakieś misje to bym grał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Polatałem po swojej okolicy i naprawdę robi wrażenie. Nawet wiatraki stoja jak w prawdziwości. Nieźle odwzorowane. Skoro takie zadupie jak u mnie wygląda dobrze to zakładam że cały świat też
Jestem zachwycony. Ostatnia gra o lataniu w jaką grałem to Ace combat 2 na pierwszego szaraka. Bardzo cieszę się też że nie dodano żadnej fabuły. W czasie lotu naprawdę można się uspokoić lub poszukac informacji o tym do czego wszytko służy i kiedy się wszystkiego używa w czasie lotu. Tylko po broń by rozbić się w czasie nieudanego lądowania po kilku godzinach lotu. Czegoś takiego jeszcze na konsoli nie widziałem. Jedyne czego