Wpis z mikrobloga

@januszdoe Każdy ma prawo. Ja się nawet cieszę, że Klepacka pokazuje swoje poglądy, bo przy okazji widać, jakim ściekiem są nacjonaliści. Pani Zillman za to ma zdjęcie na insta w koszulce promującej sport przeciw homofobii i pozdrowiła swoją dziewczynę. Poza tym bardzo sympatyczna osoba.
  • Odpowiedz
@placebo_: Beka, ze wychodki jeszcze jeden dzień temu płakały, żeby nie łączyć sportu z polityka i ideologiami, a kolejnego dnia już chcą promowania ideologii i polityki przez sportowców, taki wygląd wasz pustaki, w ogole mnie to nie dziwi, ze PiS was robi jak chce na każdej płaszczyźnie, bo po prostu jesteście zbyt głupi żeby się nie dać wysterowac komukolwiek xD.

Inb4 zanim zaczniecie z piana na pysku obrażać od prawakow
  • Odpowiedz
@theicecold: albo jesteś facet albo baba - stany pośrednie to choroba umysłu a my leczymy chorych nawet nie uleczalnie (wtedy troszcząc się o nich, dbając o ich komfort). nic nie mące. czego nie kumasz?
  • Odpowiedz
@scribe: jesteś kretynem i masz łeb przeprany od prawackich gownomediow nie mających nic wspolnego z dziennikarstwem. Jeśli masz więcej niż 20 lat to wspolczuje
  • Odpowiedz
@Joker_Face: Jeśli chodzi o to, ze podczas treningu ratowała gościa, który skoczył z mostu do Wisły to nie, nie uratowała, nie pomogła, trzeba było jej pomoc. Byłem przy tym
  • Odpowiedz
@Piechun . Wioślarka podczas treningu na Wiśle uratowała życie mężczyźnie, który skoczył z mostu. Przy udzielaniu pomocy doszczętnie zniszczyła swoją łódkę. z RMF FM
  • Odpowiedz
@Joker_Face: Nie udzieliła pomocy, zawisła razem z gościem na barce, trzeba było ja wyciągać tak samo jak jego, nurt wciągnął podobno bardzo droga łódkę pod barkę i sie przełamała na pół. Ale próbowała pomoc i w sumie było to odważne ale niepotrzebne i ryzykowne
  • Odpowiedz