Wpis z mikrobloga

@placebo_: A kiedy będzie #sportdlasportu a nie dla polityki? Dupy pękały i kwik był niemiłosierny jak Klepacka miała szansę na medal. Wtedy każdy wykopek był wielce apolityczny i co tam jeszcze, a jak Euro było obsrane tęczą i laseczka włożyła koszulkę o homofobii to nie. To spoko.
  • Odpowiedz
@placebo_: Brzydka i nazwisko jakieś średnio polskie. Ale co mnie to obchodzi. Reprezentuje Polskę, zdobywa medale i jak ma dziewczynę zamiast chłopaka, nikogo nie krzywdzi, to co mnie to obchodzi, życzę jej jak najlepiej i kolejnych medali.
  • Odpowiedz
@placebo_: Wiecie dlaczego zwykli ludzie, którzy nie mają uprzedzeń do osób homoseksualnych w końcu zaczynają je mieć??? Bo wplątują swoją orientację do praktycznie każdej dziedziny życia! W tej chwili nawet meczu nie można obejrzeć... masakra
  • Odpowiedz
leczyć a nie utwierdzać w schorzeniu! jak masz schizofrenie to się to leczy a nie mówi spoko możesz być schizolem to fajne

tak, ale nie robie z moich problemów medycznych tematu przetargowego czy punktu uwagi, mało tego leczę się a nie utwierdzam w #!$%@?.


@scribe: odnoszę wrażenie, że ty jednak jesteś na coś chory, a w dodatku cały czas tym epatujesz i próbujesz przekonać innych, że masz rację. medycyna orientacji seksualnej nie uważa za chorobę. istniej płeć mózgu, a mężczyźni i kobiety nie różnią się od siebie fizycznie aż tak bardzo jak ci się to wydaje.

Szkoda ze nie hetero bo ładna. Podoba mi się
tojestmultikonto - >leczyć a nie utwierdzać w schorzeniu! jak masz schizofrenie to si...

źródło: comment_1627502633hvcoBHl0D0owclNgfFrASx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto: pleć mózgu ... to dobry szajs na tłumaczenie chorego, prawie tak jak płeć mojego paznokcia gdy mi gnije! a co na to płeć kolana?

ludzie czy wy już naprawdę zastanawiacie się co piszecie....medycyna orientacji seksualnej?....a medycyna dewiacji co na to? kiedy masz drążek i jarają cię inne drążki?
  • Odpowiedz
mojego paznokcia gdy mi gnije


@scribe: to może być grzybica, musisz zacząć bardziej dbać o higienę

medycyna orientacji seksualnej?


orientacja seksualna nie jest problemem medycznym, jest całkowicie naturalna i jest cechą osobniczą.
  • Odpowiedz
że sport to nie miejsce na politykę czy promowanie równości


@Kiedys_Mialem_Fejm: > no chyba, że sportowiec promuje politykę lub wartości których się nie popiera, wtedy nie ma na to miejsca xD @januszdoe: Ale ona jest kołtunem xD Nikt nie miał problemów z Lewandowskim, który jest religijny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobacz jak ona głosi swoje poglądy, obraża, drze się na całą ulicę. Budzi Cię
Wibrujacycymbalek - > że sport to nie miejsce na politykę czy promowanie równości

...
  • Odpowiedz
Katarzyna Zillmann


@scribe: Typie chyba cos ci sie #!$%@?, ona jest lesbijka a nie tranzystorem, a co ma orientacja do sportu, problem jest chyba jak sie daje tranzystorom startowac z plcia osiagajaca gorsze wyniki w danej dyscyplinie.
  • Odpowiedz