Wpis z mikrobloga

  • 2
@milvanb Już byś chciał wciskać politykę do sportu, jakby ci nie wystarczyło to co się obecnie odwala. Żenujące jest to, jak lewary merdają ogonami jak tylko zobaczą kogoś w koszulce dotyczącej LGBT.
  • Odpowiedz
@Nanuno: ja bardzo bym nie chcial, zeby ktos ideologie jakas utozsamial ze sportem, ale w kraju, ktory wyciera sobie gebe nienawistna propaganda, kazdy mozliwy pokaz tej subtelnosci powinien byc wspierany
  • Odpowiedz
@scribe: zapytam jeszcze raz. Czy są jakieś ZATWIERDZONE procedury medyczne i POTWIERDZONE przypadki wyleczenia z homoseksualizmu. Poproszę najchętniej o linki do opracowań medycznych
  • Odpowiedz
  • 1
@milvanb Absolutnie nie. Ty masz swój pogląd na świat i życie, ja mam swój i każdy człowiek może patrzeć przez pryzmat własnych odczuć, a wciskanie jednej słusznej opcji w każdą dziedzinę życia jest idiotyzmem i niszczy daną gałąź rozrywki. Przede wszystkim takie akcje dzielą ludzi, a kultura i sport powinny być apolityczne i dawać możliwość odskoczni od tego szamba zwanego polityka i różnymi ideologiami.
  • Odpowiedz
@abcde: a no tak xD

Tak samo jak próbowano kiedyś leczyć gejów lobotomią, bardzo skutecznie.

...co prawda pacjent po takiej terapii był kompletnym warzywem, ale hej, nie uganiał się już więcej za chłopakami.
  • Odpowiedz
@placebo_: Przecież z niej się testosteron wręcz wylewa. Stylówkę ma fajną, ale męską (taką w stylu "australijskiego surfera"), no ale to już moja subiektywna opinia. Normalnie nie rozmawiam o preferencjach łóżkowych, ale skoro panna robi z tego temat publiczny, to tym samym daje (nawet mimowolnie) przyzwolenie na jego rozstrząsanie. (W innym wypadku mogłaby po prostu powiedzieć "nie wasza sprawa" - i miałaby rację). Ludzie sami wnoszą sprawy intymne do debaty
  • Odpowiedz
mmm przymusowej leczenie, już to kiedyś grali. Stare dobre czasy.

Coś mnie musiało ominąć, jest jakiś potwierdzony naukowo przypadek wyleczenia z homoseksualizmu? Zarzuć może jakaś terapią którą się stosuję albo jakiś case study. Chętnie poczytam. Czy po prostu do pieca na trzy zdrowaśki?


@abcde: W kreskówkach leczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ExitMan - > mmm przymusowej leczenie, już to kiedyś grali. Stare dobre czasy.
Coś mni...

źródło: comment_1627467286nbGntEiLmD4T1ZU9dPwtku.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@placebo_: I to się toczy dalej, bardziej Was obchodzi że ktoś gada o orientacji seksualnej na imprezie która miała być wolna od wszelkich niesportowych rzeczy niż rzeczywisty sukces sportowy. W komentarzach oczywiście przypomnienie że inna Pani przegrywa i to wielkie szczęście. Reprezentują ten sam kraj.
Przestańcie sprawdzać poglądy, a zajmijcie się sportem, bez podziałów. Brawo Wioślarki.
  • Odpowiedz