Wpis z mikrobloga

@slapdash: mi twoich starych żal - fajne chłopaki :*


z drugiej strony brak merytorycznej odpowiedzi, tłumaczenie homofobią, prawactwem, czy nawet tolerancja ludzi którzy są chorzy psychicznie, na końcu pocisk osobisty po starych.....fajnie fajnie tak na poziomie :)

@scribe: Nie dość żeś debil to jeszcze #!$%@? troll
  • Odpowiedz
@LostTranslation: @ebismolarek

Ej, a wiecie, że jak się rozmawia o jednym z dwóch aspektów dotyczących danego tematu, to niekoniecznie uważa się którykolwiek za ważniejszy? xD

W którym niby miejscu ktokolwiek napisał tutaj, że temat tej koszulki jest ważniejszy od medalu?

Jak już wznosicie chochoła, to nie musicie się tym chwalić...
  • Odpowiedz
@somskia: w sensie że nie jestem sobie w stanie wyobrazić że zdrowy człowiek jest nagle czołgiem i wszyscy go poklepują po plecach mówiąc "spoko jesteś pojazdem pancernym, twój mózg tak się definiuje, to normalne. Bądź czołgiem!"
  • Odpowiedz
@placebo_: Ojej, baba co macha wiosłem jest lesbą, ta informacja jest nam bardzo potrzebna. To takie nowoczesne, że wyciąga się na światło dzienne kto z kim i co lubi robić w łóżku.
  • Odpowiedz
@scribe: zajebiście potrafisz odwracać kota ogonem.

Pytaliśmy się ciebie o opracowania opisujące przypadki skutecznego "leczenia homoseksualizmu".

to nie hipotezy to fakty?


...bo sobie tak wykopek napisał xD
  • Odpowiedz
są choroby nie uleczalne, ale wtedy też mówimy że jest ktoś chory, że nie jest to normalny stan zdrowia

nie wiem nic na temat leczenia osób psychicznie chorych, wiem natomiast że takie choroby istnieją - dlatego nawet jestem w stanie oddać część swoich podatków na walkę o ich normalne życie
  • Odpowiedz
@scribe: no są choroby nieuleczalne, ale co to ma do rzeczy?

Mącisz kolego, a na poparcie rzeczy, które opisujesz, nie znajdują się żadne współczesne źródła.

Niezbyt widzę sens w dalszej dyskusji.
  • Odpowiedz