Wpis z mikrobloga

Lepiej pokój 14 m2 z balkonem, czy 18 m2 bez balkonu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za 1000 złotych miesięcznie (jest napisane czynsz 850 + media 150, więc chyba wszystko) w centrum miasta. Na razie się rozglądam, bo czas do #studbaza się kończy, a nie chcę zostać z niczym.

Bardziej myślałem o balkonie, żeby sobie tam wywiesić jakieś mokre rzeczy. Nie palę papierosów, więc to nie jest jakiś must-have. Ale chyba lepiej mieć ciuchy pod ręką?

Według opisu: na mieszkanie 6 osobowe. Oferują dwie łazienki oraz kuchnię z jadalnią. Łazienki wyposażone są w prysznic, toaletę i pralkę.

Zdjęcie jak wygląda pokój. Wydaje mi się, że chyba znośnie. Twierdzą, że to jest "minimalistyczne", no ale są na to różne określenia.

Dodatkowy plus to taki, że jest 10 minut na uczelnię tramwajem lub 20 pieszo.
Pobierz
źródło: comment_1627415604GghlFbOiMVQazmIAlMaC5V.jpg

Co wybrać?

  • Pokój 14m2 z balkonem 50.3% (641)
  • Pokój 18 m2 bez balkonu 37.5% (478)
  • Szukaj dalej. 12.2% (155)

Oddanych głosów: 1274

  • 36
@izkYT bez przesady, jak sasiad pali u siebie to pranie nie smierdzi balkon obok. O ile jestes dosc asertywny by wspollokatorom powiedziec "nie" i drzwi do pokoju maja zamek to ja bym brala z balkonem, ale media przy 6 osobach 150 zl to bardzo duzo + 6 osob to mega duzo - wieksza szansa niedopasowania, konflikow i burdelu w przestrzeni wspolnej.
@kawazrana ok, dzięki. Z tego co czytałem to całość ma ok. 120-150m2, 4 pokoje jednoosobowe i jeden dwuosobowy. Więc to chyba nie jest tak mało. Ale rzeczywiście mogą być wewnętrzne problemy.
@folwarkzwierzecy: nie polecam Ci mieszkania w tyle osób. Sam na pierwszym roku studiów mieszkałem w 6 pokojowym mieszkaniu i tam ciągle coś się działo, od rana zajęcia, wracam zmęczony i chcę się zdrzemnąć a tu taki #!$%@? bo ktoś w tym czasie gotuje obad a inny nastawił pranie. Nie wspominając o ściankach działowych przez które wszystko słychać. W tym czasie różowa mieszkała w 3 pokojowym mieszkaniu we 3 osoby, gdzie jedna
@izkYT:
Ogólnie miras, odradzam. Jest niemalże pewien, że za cenę do 1000 PLN byłbyś w stanie ogarnąć pokój w mieszkaniu maks. 3 pokojowym albo nawet jakąś kawalerkę- tu szału w standardzie i lokalizacji by nie było ale jestem pewien, że to dalej lepsza opcja. Z takimi mieszkaniami jak we wpisie to trochę jak z rodziną- dobrze tylko na zdjęciach xd Parę uwag od osoby która pracowała kiedyś jako ‘zarządca’ nieruchomości na