Wpis z mikrobloga

Lepiej pokój 14 m2 z balkonem, czy 18 m2 bez balkonu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za 1000 złotych miesięcznie (jest napisane czynsz 850 + media 150, więc chyba wszystko) w centrum miasta. Na razie się rozglądam, bo czas do #studbaza się kończy, a nie chcę zostać z niczym.

Bardziej myślałem o balkonie, żeby sobie tam wywiesić jakieś mokre rzeczy. Nie palę papierosów, więc to nie jest jakiś must-have. Ale chyba lepiej mieć ciuchy pod ręką?

Według opisu: na mieszkanie 6 osobowe. Oferują dwie łazienki oraz kuchnię z jadalnią. Łazienki wyposażone są w prysznic, toaletę i pralkę.

Zdjęcie jak wygląda pokój. Wydaje mi się, że chyba znośnie. Twierdzą, że to jest "minimalistyczne", no ale są na to różne określenia.

Dodatkowy plus to taki, że jest 10 minut na uczelnię tramwajem lub 20 pieszo.
izkYT - Lepiej pokój 14 m2 z balkonem, czy 18 m2 bez balkonu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za 1000 zło...

źródło: comment_1627415604GghlFbOiMVQazmIAlMaC5V.jpg

Pobierz

Co wybrać?

  • Pokój 14m2 z balkonem 50.4% (644)
  • Pokój 18 m2 bez balkonu 37.4% (478)
  • Szukaj dalej. 12.1% (155)

Oddanych głosów: 1277

  • 36
  • Odpowiedz
@Eir_: W sensie drogo? Bo ja ze wsi to u nas mieszka się w trochę większych pokojach i ogólnie mamy domy i nie mam porównania.
Katowice
  • Odpowiedz
Za 1000 złotych miesięcznie


@izkYT: No ok ok

Według opisu: na mieszkanie 6 osobowe


xD

Twierdzą, że to jest "minimalistyczne", no ale są na to różne określenia.


Wystrój "darmowa cela więzienna w Szwecji" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@izkYT: ceny nie komentuje bo #!$%@?. 14m na jedną osobę to ogólnie spory pokój, szczególnie przy jednoosobowym łóżku - imho balkon więcej wart niż te 4 dodatkowe metry
  • Odpowiedz
@Rouksa: prywatny akademik kościuszki 33. Ale tak jak mówiłem, na razie patrzę z ciekawości. Ogólnie ligota miałbym na drugim końcu miasta, więc ew. dojazdy po godzinie(?) to uważam za dużo.

@Eir_: o kurde xD Też w Katowicach?

Ogólnie szkoda, że ta uczelnia pozbyła się akademików i zostały prywatne. #!$%@?ństwo i jeszcze polecają jakiś basecamp, po 1500 za pokój. Szkoda, że nigdzie nie napisali, że to oferta sponsorowana i kasują pewnie
  • Odpowiedz
  • 1
@izkYT nie, ja nie z Katowic.
W ogóle wydawałoby mi się, że tam powinno być tanio, ale jak widać... Ktoś ma łeb do interesów xD
  • Odpowiedz
@izkYT: bier bez balkonu bo wszycy będą Ci łazić na fajke i wieszać pranie, chyba mieszkania studenckiego nie widziałeś : )


Można bardzo szybko wyjaśnić towarzystwo. Nie płacą = nie mają.
No i zajęcie balkonu oznacza, że żadne zwierzę nie będzie smrodziło wszystkim naokoło wychodząc na fajka.
Same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@izkYT: szukaj normalnego pokoju od właściciela a nie pośrednika, mieszkanie max 3 pokojowe/ 3 osobowe, bez balkonu bo efekt będzie tego taki że bedziesz miał pokój przejściowy bo reszta mieszkańców będzie wychodzić na fajeczke. Uważaj na takie ogłoszenia z takimi dopieszczonymi zdjęciami i patrz na umowę bo normalna umowa ma max 2 strony A4 a nie 15 stron jak w przypadku takich scamów i mieszkań studenckich.
  • Odpowiedz